Шостого  липня працівники управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у Львівській області за сприяння Департаменту стратегічних розробок Національної поліції України викрили та затримали “злодія в законі», 43-річного іноземця, добре знаного у кримінальних колах під прізвиськом Дато Агжабединський, свого часу “коронованого” у Греції.

Лідера злочинного угруповання, який порушив заборону в’їзду на територію України, правоохоронці затримали у Трускавці та доставили до  Головного управління Державної міґраційної служби України у Львівській області. Там було оформлено  відповідні документи, зокрема протокол про адміністративне правопорушення, після чого поліцейські примусово видворили “авторитета” за межі України.

“Два місяці тому цей неодноразово судимий за тяжкі злочини “злодій в законі” був затриманий правоохоронцями у Київській області і примусово видворений за межі України. Проте, незважаючи на те, що йому забороненили в’їзд на територію нашої держави протягом трьох років, він знайшов як  повернутись і приїхав у Трускавець, де його і затримали наші оперативники”, – повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.