«Приємно, що цьогоріч Новий Розділ нарешті активно стартував в реалізації проектів місцевого розвитку. Місто подало на конкурс чотири заявки (пріоритет – школи та ДНЗ) і всі вони перемогли. Роботи на них активно тривають і , переконаний, будуть вчасно завершені до першого вересня, коли діти підуть до школи», – наголосив Олександр Ганущин.

Також оглянули підготовку території для спорудження спортивного майданчика. «Дуже важливо, щоб якомога більше спортивних споруд з’являлося у наших населених пунктах – спортивні майданчики, футбольні поля, басейни. Ми над цим працюємо, а також хочемо для таких потреб залучати також кошти Державного бюджету. Зокрема, у Новому Роздолі є недіючий басейн, який можна було б відновити. Ще до кінця року, за умови, якщо вдасться підготувати проектно-кошторисну документацію, зможемо подавати цей об’єкт для залучення коштів як з державного, так і з місцевих бюджетів», – розповів голова облради.

Олександр Ганущин нагадав, що в області реалізується цього року 1007 мікропроектів, з них 414 стосуються покращення інфраструктури в освітній галузі. «Відтак, дуже сподіваємося, що об’єкти здадуть вчасно до початку навчального року у школах», – підкреслив голова облради.

Довідка:

Місто Новий Розділ у 2018 році подало чотири проекти:

–          Реконструкція Новороздільської СШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Новий Розділ Львівської області (заміна вікон та дверей);

–          Капітальний ремонт огорожі ДНЗ Сонечко по вул. М. Шашкевича,11 у м. Новий Розділ Львівської області;

–          Капітальний ремонт: заміна вікон на енергозберігаючі в Новороздільській ЗОШ № 3 в м. Новий Розділ Львівської області;

–          Капітальний ремонт приміщення пральні, гладильної та кухонного блоку ДНЗ “Малятко” м. Новий Розділ Львівської області.

Прес-служба Львівської обласної ради