У середу, 8 серпня, в конференц-залі Центру міської історії (вул. Академіка Богомольця, 6) відбудеться кінопоказ “Equality Shorts / Рівняйсь! Струнко! Марш!”, після якого запрошуємо Вас долучитися до публічної дискусії “Де закінчується рівність?”. Початок – о 19:00. Вхід на подію – за квитками.
Різні люди чують слово «рівність» по-різному. Для одних рівність перегукується з моторошною, безликою і німою «однаковістю». Інші розуміють рівність перш за все як «різність», можливість бути собою тут і зараз. Часто, говорячи про рівність, ми згадуємо про рівні права і свободи, але чомусь забуваємо про рівні обов’язки і відповідальність.
То що таке рівність і де вона починається? Чи це одвічна взаємодія протилежних полюсів, а чи навпаки – спільний знаменник з безліччю чисельників? Які принципи і правила можуть забезпечити рівність і що потрібно зробити для того, щоб ці принципи і правила діяли, а не лише декларувалися? І чи не є рівність лише солодкою вигадкою, що її уже не раз спростовували і люди, і історія?
Основними спікер(к)ами дискусії стануть:
  • Наталія Отріщенко, кандидатка соціологічних наук, дослідниця Центру міської історії
  • Яна Пекун, громадська діячка, координаторка кластеру освіти та креативності міста
  • Андрій Гринчук, юрист, Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові
  • Володимир Бєглов (модератор), голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові

За інформацією Освітнього центру з прав людини у Львові