«Картка дрогобичанина» – це банківська пластикова картка, яка виготовлятиметься персонально для кожного користувача на підставі даних Єдиного реєстру та матиме унікальний дизайн.

Рішення про запровадження у Дрогобичі багатофункціональної електронної пластикової картки прийнято на засіданні Виконавчого комітету міської ради у червні нинішнього року.

«Картка дрогобичанина» передбачає додаткове підєднання  таких додатків як транспортний, платіжний та інші додатки лояльности (бонуси).

Видаватимуть «Картки дрогобичанина» окремо для пільгових категорій населення та тих, які отримують соціальні виплати, а також для дрогобичан непільгових категорій. На «Картці дрогобичанина» у пільгових категорій населення монетизуватимуться соціальні виплати та доплати.

– Сьогодні є майже вісім тисяч  мешканців міста, які користуються послугою безкоштовного проїзду у громадському транспорті Дрогобича. Кошти, які зараз відшкодовуються перевізникам за кожного пільгового пасажира, будуть перераховані безпосередньо на рахунок кожного пільговика, який має на це право і входить у згадані 8000 громадян. Тоді дрогобичани сплачуватимуть за проїзд самостійно за допомогою «Картки дрогобичанина». У транспортних засобах планується встановлення розрахункових терміналів, – зазначив начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський.

Для отримання «Картки дрогобичанина» громадянам, які мають право на пільги, необхідно буде подати заяву-анкету до Управління праці та соціального захисту населення ДМР. Усі інші зможуть отримати картку відділенні банку, який буде визначений виконавцем програми.

Про це повідомляє прес-служба міської ради