У Департаменті міського господарства повідомили, що 28 липня проведено частковий  ремонт вулиці Бруно Шульца. Окрім того, минулого тижня було завершено ремонт на ділянці вулиці Стрийської під шляхопроводом. Спецтехнікою для ремонту струменевим методом «MADPATCHER» проведено ямковий ремонт на вулицях Самбірській, Музичній, Бориславській, у провулку Зеленому.

У районі триває капітальний ремонт дороги Грушів – Ріпчиці. На ділянці протяжністю вісім кілометрів  працівники турецької компанії «Онур» відфрезерували старе покриття, поклали бетонну основу і завершують класти  асфальт. Робиться це одразу на всю ширину дороги, щоб уникнути стику між двома смугами автошляху, на місці якого зазвичай починається руйнування покриття. Згодом буде здійснено розчищення стічних канав.

Також, як повідомив депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, днями у Дрогобицькому районі з робочою поїздкою побували керівник департаменту ЛОДА Роман Кокотайло, начальники облавтодору та райавтодору. Вони зустрілися з головами Унятицької й Нагуєвицької сільських рад та мешканцями цих населених пунктів.

Ухвалено  рішення про початок ремонту дороги Лішня – Нагуєвичі. Облдержадміністрація профінансує ремонт, а сільські ради мають організувати розчищення узбіччя і канав.

Учасники зібрання узгодили терміни і домовилися провести сходи сіл, щоб отримати підтримку  і  громад. Часу на зволікання нема, адже невдовзі – Франкове свято у Нагуєвичах та відкриття відреставрованого пам’ятника Іванові Франку у Лішні.

31 серпня Дрогобицький райавтодор розпочав ремонтні роботи вУнятичах. На найбільш зруйнованих ділянках дороги триває фрезерування старого покриття.

Ярослав ГРИЦИК