Безконтрольний вивіз львівського сміття, перерозподіл сил впливу на отримання доходів від його «чорного» сортування, образа мешканців села, непрофесійність дій Дрогобицької влади призвели до того, що м. Дрогобич опинилося у сміттєвому колапсі.

Не вміючи знайти спільної мови з жителями с. Брониця, відсутність сили волі визнати свою вину, провести службове розслідування і притягнути винуватців до відповідальності, керівництво міста вдалося до силового варіанту розблокування сміттєзвалища. Для цього була запрошена «охоронна фірма» зі східних областей України, представники якої повелися неадекватно по відношенню до людей та священнослужителя села. Це велика ганьба для нашого міста. Такого прецеденту за 27 років нашої незалежності в нас не було.

Хочемо відзначити професійні дії нашої поліції і її керівника А. Біласа, які мудро повелися в цій ситуації і не допустили кровопролиття.

Звертаємо увагу на невиправдані дії міського голови Тараса Кучми під час проведення загальноміського віче 29.08.18 на площі Ринок перед ратушею, де представники громади в брутальній формі не були допущені до мікрофона.

КР БНДС Дрогобиччини звертається до депутатів Дрогобицької міської ради з вимогою скликати позачергову сесію, на якій висловити сою позицію щодо викладених в заяві подій і дати оцінку діяльності або бездіяльності керівництва міста.

Роман КУРЧИК,

голова Координаційної ради блоку народно-демократичних сил Дрогобиччини