Серед 229,4 тисячі  гривень левову пайку становлять порушення під час виплати  заробітної платні – 90,4 тисячі  гривень та зайва сплата єдиного соціального внеску – 96,8 тисячі гривень. Зокрема, встановлено випадок виплати зарплатні вчителю, який здобув вищу освіту за кордоном, однак всупереч чинному законодавству не подав документів, які ратифікували б цю освіту. Також встановлено виплату зарплати працівникам у той час, коли вони перебували на стаціонарному лікуванні, та низку інших порушень. Зайву сплату єдиного соціального внеску допущено через завищені нарахування на оплату праці інваліді, які працюють.

Через завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт відділ освіти зайво витратив 41,6 тисячі гривень.

Аудитори також виявили фінансові операції з коштами на суму 295,1 тисячі гривень, які проходили поза казначейським обслуговуванням та не були відображені в бухгалтерському обліку установи. Цю суму становлять благодійні внески, які надходили від батьків учнів гімназії, незважаючи на те, що низкою нормативних та розпорядчих документів заборонено збирання готівки в установах освіти. Благодійні внески мали б надходити на офіційні спеціальні рахунки закладів освіти, відкриті в органах казначейства.

За результатами ревізії на ім’я начальника відділу освіти надіслано вимоги щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень.

Інформацію про результати ревізії надіслано до Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області.

За інформацією прес-служби Західного офісу Держаудитслужби