21 жовтня в ефірі «1+1» прем’єра нового реаліті-шоу, розробленого за форматом «Beauty & the Geek» компанії «The Twentieth Century Fox». У новому проекті зустрічаються молоді люди з двох абсолютно різних, «несумісних» світів – гламурних тусовок та академічних знань.

Дівчата – надзвичайно красиві, з ідеальними пропорціями, віком від 18 до 26 років. Незаміжні, розкуті, стильні, які знаються на тусовках та моді й нізащо не вийдуть з дому без зачіски чи макіяжу. Вони можуть нічого не знати про теорію відносності або культуру Стародавньої Греції, але ніколи не вдягнуть сукню немодного кольору й не сплутають назви гламурних журналів.

Хлопці – чоловіки-інтелектуали віком від 24 до 30 років. Неодружені, обов’язково з вищою освітою, краще – з кількома. Талановиті аспіранти, винахідники, лікарі, програмісти, молоді вчені. Вони мають безліч наукових захоплень, високий рівень IQ, добре знають, що таке теорема Ферма, генна інженерія або суфійська поезія, але можуть розгубитися у спілкуванні з красивою жінкою.

Учасники нового шоу «1+1» не просто перетинаються, вони намагаються зрозуміти одне одного й допомогти одне одному. Дівчата повинні допомогти хлопцям стати більш розкутими, дати зрозуміти, що життя – це не лише книжки. А хлопці, в свою чергу, повинні допомогти дівчатам піднятися на вищу інтелектуальну сходинку, адже життя – це не тільки дефіле і конкурси краси.

Проект «Гламурні штучки та Заучки» не ставить собі за мету переробити героїв, але для перемоги в шоу вони повинні знайти спільну мову, стати згуртованою командою, здатною разом виконувати складні завдання. Головне завдання — хлопці повинні допомагати своїм партнеркам порозумнішати, а дівчата мають навчити хлопців бути розкутішими. Найневдаліші пари вибувають з гри.

«Гламурні штучки та Заучки» в ефірі «1+1» щочетверга о 20.10