На прес-конференції ректор прокоментувала ситуацію із цьогорічною вступною компанією в університеті, зокрема зауважила, що, незважаючи на демографічну кризу в Україні, конкурс в університет залишається досить високим (бакалаври – конкурс 5,96 на місце (денна форма навчання); 5,54 (заочна форма навчання); магістри – конкурс 2,34 на місце (денна форма навчання); 7,84 (заочна форма навчання)).

Надія Володимирівна розповіла про основні наукові досягнення університету за попередній навчальний рік та впровадження міжнародних проектів. Присутній на прес-конференції проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк принагідно зауважив про високий статус нашого університету серед педагогічних вишів у різних національних рейтингах навчальних закладів України («Топ-200 Україна», «Scopus»та «Бал ЗНО на контракт»).

На закінчення прес-конференції ректор професор Надія Скотна подякувала журналістам та висловила побажання продовжувати співпрацю в майбутньому для висвітлення подій університетського життя.

За інформацією відділу громадських зв’язків Франкового вишу.