Шановні виборці, дорогі дрогобичани!

Звертаюся до Вас напередодні виборів як ваш краянин, як член Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”, як кандидат на посаду міського голови Дрогобича.

Нинішня ситуація в державі і у нашому місті є вкрай небезпечною. Країну повертають у часи кучмівщини, коли влада Банкової була безмежною, коли на життя окремого громадянина не звертали уваги ані в столиці, ані на місцях. Нинішній Президент разом з Урядом та оточенням проводять не українську політику, намагаються запровадити ганебний закон про мову, чинять тиск на титульну націю, щоб догодити Москві. Ці дії – це продовження політики попереднього, теж аж ніяк не українського уряду. Сьогоднішня влада робить активний наступ на останній форпост народовладдя в Україні – на місцеве самоврядування.

Партія Регіонів спільно з партіями-сателітами робить все, аби узурпувати владу в Україні. Вони намагаються позбавити нас мови, культури, традицій хочуть перетворити нас на країну злидарів. Ми спостерігаємо прояви соціальної українофобії: зростання цін на газ і комунальні послуги, подорожчання продуктів харчування, спроби прийняття Податкового кодексу. Все це свідчить про те, що нас хочуть перетворити на рабів влади та олігархічних кланів.

Ми не маємо права допустити цього. Наш шлях – це шлях боротьби проти нинішньої українофобської влади, за докорінну зміну ситуації на місцях, в українських містах і селах, які готуються зараз до місцевих виборів. Адже все бере початок саме тут. Маємо, нарешті, стати господарями в своєму українському домі, у своїх містах.

Дрогобич стоїть перед серйозним вибором. До влади рвуться ті, хто довів свою політичну і господарську неспроможність. Погляньмо, як виглядає сьогодні наше рідне місто? Майже так, як на початку 90-х. Воно зупинилося в своєму розвитку: повсюди занепад, бруд, центр міста став суцільним базаром, майже не видно роботи правоохоронців. А ще – знищені і розбиті дороги, не вистачає дитячих садочків, бо більшу частину їх у свій час розпродали ті, хто були при владі в останні роки. Зубожіють наші школи, медичні установи, в жахливому стані комунальне господарство.

Чимало тих, хто спричинився до цього, хто за наш з Вами рахунок прихопив частку нашого спільного майна, відкрив магазини та ресторани – знов балотуються. Дехто навіть прагне найвищої посади в місті. Імена і обличчя добре відомі в місті.

Тож з якими лицем вони знову йдуть до влади?

Не даймо знову себе обдурити.

Я переконаний, що нашим містом керують люди, які навмисне роблять все не так. Вони втратили сором, совість, забули про обов’язок перед Вами, шановні виборці, вони думають тільки про себе і власний достаток.

Всеукраїнського Об’єднання “Свобода” вперто і послідовно захищає і буде захищати інтереси наших громадян. Ми готові брати на себе відповідальність за всі свої дії перед громадою нашого міста.

На партійній конференції Дрогобицької міської організації Всеукраїнського Об’єднання “Свобода” мене було висунуто кандидатом на посаду міського голови м. Дрогобича. Я і члени Дрогобицької міської організації Всеукраїнського Об’єднання “Свобода” стверджуємо думку про те, що у випадку обрання головою міста представника Всеукраїнського Об’єнднання “Свобода” завданням буде повернення довіри громади до влади міста.

Якщо дрогобичани довірять мені і проголосують за мене, я обіцяю і зобов’язуюся здйснювати керівництво містом чесно і прозоро.

Місту потрібні молоді прагматики, незаангажовані, незаплямовані скандалами, корупційними оборудками й не пов’язані з нинішньою владою. Такою є команда Всеукраїнського Об’єднання “Свобода” – люди, які справді хочуть і можуть реформувати владу, змінити ситуацію в місті, котрих болить душа за те, що сталося з прекрасним нашим Дрогобичем.

Повірте нам й оберіть представників єдиної, справді української політичної сили і Ви відчуєте реальні зміни у вашому житті, у нашому місті, у нашій країні.

Ми зупинимо хабарництво в державних структурах, скоротимо кількість чиновників-бюрократів у ратуші, наведемо лад у місті. Ми зробимо владу відкритою. Кожен мешканець міста знатиме, що робиться в кабінетах мерії, які рішення ухвалюють депутати, хто і за що голосував.

Шановні виборці! Якщо Ви справді втомилися від бездіяльності непатріотичної, неукраїнської попередньої влади, прошу підтримати мене як кандидата на посаду міського голови Дрогобича, а представників Дрогобицької міської організації ВО “Свобода” – як претендентів на місця в депутатському корпусі.

Слава Україні!

З повагою, Олег Хрущ.