«Левко Ігорович написав заяву за згодою сторін, яку має розглянути Продан (Мирослав Продан – в. о. голови ДФС України – ред.). Якщо буде ухвалено рішення про звільнення із займаної посади, задоволення заяви, то ми будемо вимагати оголошення публічного конкурсу на Львівщині. Ми беремо певний термін, тому ще треба буде поїхати в Київ, для того щоб зрозуміти, який результат цієї заяви, що ще ДФС і Мінфіну потрібно для того, щоб нарешті провести відкритий конкурс на Львівщині», – зазначив голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Левко Прокіпчук пояснив свій крок бажанням зменшити ескалацію конфлікту на митниці, «щоб люди могли далі працювати спокійно».

 

Нагадаємо, Левко Прокіпчук був відсутній тривалий період на робочому місці через хворобу родича. Активісти закинули керівнику митниці, що через його відсутність на робочому місці на митниці загалом виник хаос, у тому числі із одіозними призначеннями.

Нагадаємо, з 19 липня активісти проводять акції в адмінбудівлі митниці з вимогою заміни керівників усіх митних постів і керівництва Львівської митниці.

Акцію оголосили безстроковою – до повного виконання вимог. Активісти, які протестують у будівлі Львівської митниці, закликають до аналогічних акцій в інших регіонах.

Leopolis.news