Відтак буде відібрано 25 кращих світлин, які, за згоди авторів, будуть представлені на фотовиставці в холі Львівської обласної ради (третій поверх)  а також у фойє Луганської ВЦА та приурочені до Дня захисника України, який відзначається щорічно 14 жовтня на Покрови. Фотороботи також будуть поширені через фейсбук-сторінку, сайт обласної ради та ВЦА, де буде проведено голосування на відбір кращих трьох світлини, які отримають винагороду: за перше місце – дві тисячі гривень, друге – 1, 5 тисячі гривень та одна  тисяча гривень за третє місце відповідно.

Фото (оригінали в хорошій якості) просимо надсилати на електронну  адресу: press.lvivoblrada@gmail.com Кінцевий термін подання фото: третього жовтня 2018 року. До кожного фото потрібно додати назву, ім’я і прізвище автора, контактний телефон, дату та місце, де воно було зроблено.

Голосування за кращі фото розпочнуться одразу після відкриття виставки, яка триватиме впродовж місяця, за цей час також будуть визначені переможці фотоконкурсу.

Сподіваємося на активну участь фотомитців Львівщини та Луганщини у конкурсі «Наші Герої», який покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Проект реалізується в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврореіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

Прес-служба Львівської обласної ради