«Вітаю усіх тих, хто розуміє, наскільки важливою є дружба країн, які з’єднані між собою кордонами, – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. – Бажаю усім плідної роботи з налагодження міжрегіональної співпраці, культурних зв’язків, обговорення питання туристичного розвитку міст і його впливу на історичні міста та життя городян».

У рамках фестивалю заплановано концерти, панельні дискусії, мистецькі виставки, представлення промоційної продукції воєводств та інші культурні заходи.

Більше тут

Довідка:

«Фестиваль Партнерства» – ініційований Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові у вересні 2012 року. Фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок у співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

Прес-служба Львівської обласної ради