«Відвага Бути» – це розповідь про сміливих жінок, які надихають і захоплюють, які є попри все і дарують тепло людям довкола, які несуть віру в одужання, любов і добро!  «Ніщо не захоплює так сильно, як воля до життя, – каже  Мар’яна Савка. – Ніщо не є таким дієвим і ефективним у подоланні будь-якої загрози, як любов до життя і радість від життя. Ніщо так не захоплює, як відвага бути – боротися за себе, своє тіло, свою родину, свої мрії, своє життя. І в цій боротьбі з безжальною недугою, з онкологією  дуже і дуже допомагає людська небайдужість, рука дружньої допомоги і підтримки. Коли з боку людини, в якої  такий діагноз, є відвага бути, то дуже важливо, щоб не бракувало тих, хто має емоційну відвагу бути поруч».

Нинішня  мистецька акція – вірші, музика, світлини. історії – лише один малий знак тієї емоційної відваги. А ще – спроба нагадати про пильність. Адже саме  пильність здатна врятувати нас від великої біди. Бути уважним до себе,  перевіряти свій організм – це ж і уважність до своїх найближчих, щоб не створювати їм зайвих проблем.

Фотовиставка «Онковідважні» вже відбулася  в липні в Центрі Шептицького (Український Католицький Університет) спільно з подією Inspiration Day  У майбутньому координатори проекту ставлять за мету популяризувати ранню діагностику онкозахворювань шляхом кооперацій з приватними клініками міста Львова.

Отримати детальнішу інформацію про проект, а також долучитися до нього ви зможете завітавши на офіційну сторінку Oncobrave у Facebook .
Олена ГУТИК,
речниця “ВСЛ”