Консультація тривала три тижні, протягом яких участь у ній можна було двома способами; або відправити смс (за тарифом оператора) з текстом «3065 номер відповіді» на номер 093-177-00-35 або перейти за посиланням vdmk.org/3065 й визначитися з вибором. Результати можна було відстежувати на мережевому ресурсі «Ваша Думка».

41804926_265755340716292_4856522321352982528_n

Небайдужим, активним міщанам було запропоновано два варіанти:

  1. Біля центрального входу до Дрогобицької  міської ради.

  2. На Замковій Горі.

Найбільшу більшу підтримку під час консультацій отримала локація саме на Замковій Горі, де, як стверджують у Дрогобицькій міській раді, і буде встановлено лавку – туристичний лоґотип туристичний лоґотип Дрогобича, що може стати привабливим місцем для фотосесій.

Про появу ідеї ствоення лоґо-лавки розповів директор КП “Туристично інформаційний центр Дрогобича” Ігор Чава:

– Лоґо-лавка – це один з проектів, який ми реалізуємо у рамах брендування міста. Над цим вже другий рік поспіль працює наш Центр разом з громадою міста.

39628730_469966793499341_9133706640271343616_n-242x322

Під брендуванням маємо на увазі створення впізнаваного гасла та лоґотипу (символу, емблеми) міста, що і зроблено.

Почалось усе з вибору гасла, яке теж обирали шляхом публічних консультацій. Відтак відбувся конкурс на кращий туристичний символ міста, його переможцем став Олег Білий. У запропонованих ним ідеях було також створення лавки у формі символу, яку тепер називають «лоґо-лавка».

Тепер сподіваємось небавом побачити її на Замковій Горі.

завантаження

Тішуся, що дрогобичани обрали саме це місце. Вважаю, що ознакування міста є невіддільною складовою нашої роботи. В нас є мета зробити Дрогобич більш привабливим і для мешканців, і для подорожніх.

Принагідно хочу подякувати Активній Громаді за інструмент консультацій, який дозволяє обговорити питання, які виникають під час комунікації громадськістю.

У Дрогобицькій міській раді обіцяють встановити цю лавку з нагоди дня міста.

Як каже міський голова Тарас Кучма, зараз триває виготовлення цієї лавки.

Можливо, піде на це  трохи більше часу, ніж сподівались у мерії та ТІЦі.

Та, попри все, очільник міста пообіцяв, що лавка неодмінно з’явиться у просторі міста, як заплановано.

Координатори ВІ «Активна Громада» втішені, що новий інструмент демократії набирає популярности й мають надію на те, що в подальшому доброю традицією для влади і громади буде використання публічних консультацій для всіх — і простих, й складніших – питань, які в місті потребують вирішення.

Довідка.

Що таке публічна консультація?

Публічна консультація за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» – це максимально простий спосіб взяти до уваги думку мешканців міста стосовно питань, які є потребують вирішення. Цей інструмент участи щойно впроваджується в Україні і є цілковито новим. Метою впровадження такого інструменту є ефективна комунікація громади та влади.

Висловити свою думку можна за допомогою смс або з використанням інтернет- посилання.

Нагадаймо: Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Проект «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Разом з Дрогобицькою міською радою активісти запрошують дрогобичан висловлювати свою думку!

Олена ВАСИЛІВ