Ознаками отруєння є біль у животі, розлад шлунку, нудота, блювота,  підвищенння  температури  тіла, яке   спостерігається  через  30-60 хвилин  після  вживання  неякісних страв із голубінок (сироїжок), недоварених осінніх опеньків, несправжніх дощовиків. У таких випадках легковажити не варто.

Після вживання червоних мухоморів, отруйні речовини яких впливають на нервову систему, спостерігаються  галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності. Якщо постраждалому не надати медичну допомогу у перші години, то  врятувати  його життя буде складно.

Токсини блідої поганки, мухоморів в разі потрапляння до шлунка  діб можуть до трьох діб не викликати  жодних симптомів. Коли людина вже й забуде, що їх їла, а у шлунку не залишиться жодного сліду від грибів, лише тоді можуть виявити себе  ознаки отруєння. Коли отруйні речовини досягають мозку виникає запаморочення,  нудота,  сильна спрага, судоми,  посиніння губ, нігтів та їх похолодання.

Серед  отруєних грибами хворих  є діти навіть однорічного віку, врятувати їх вдається дуже рідко. Страви із грибів є важкими для перетравлення, тому їх не повинні вживати діти, у яких немає необхідних ферментів для розщеплення та перетравлення грибів, люди із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки та з захворюваннями інших внутрішніх органів.

В разі перших ознак отруєння необхідно терміново звернутись по медичну допомогу. До приїзду  «швидкої» шлунок промивають одним-двома літрами  сольового розчину або розчином марганцівки. Необхідно пити багато рідини. Коли відчутне полегшення, заспокоюватись не варто:  воно може бути тимчасовим. Лікарська допомога необхідна й надалі. Для визначення лікарями виду отрути, яка потрапила в організм, залишки грибів викидати не можна.

Якщо  ви  все ж пішли до лісу збирати гриби, то не кладіть у кошик ті, які не знаєте, не збирайте старі, перезрілі або дуже молоді гриби, не збирайте гриби, що ростуть у міських парках,  скверах, на подвір’ях, поблизу автомобільних та залізничних шляхів, на радіаційно-забруднених територіях.

Під час посухи гриби краще не брати взагалі. Уважно перевірте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі. Не вживайте сирі гриби. Відібрані гриби спочатку промийте та відваріть декілька разів у підсоленій воді впродовж  30 хвилин. Готові страви зберігайте в емальованому посуді, але не більше доби.

Не застосовуйте «домашніх» методів визначення отруйних грибів із використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові. Срібло темніє від взаємодії з амінокислотами, які є і в їстівних і в отруйних грибах, а колір цибулини змінюється під впливом ферменту тирозинази, який також міститься у всіх грибах. Будьте обережними якщо ви бажаєте здоров’я собі та близьким.

Мирослава БОСАК,

завідувачка відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Дрогобицького міжміського відділу ДУ “Львівський обласний  лабораторний центр  МОЗ України”.