Моя служба в армії проходила саме в той цікавий період, коли я приймав присягу ще в СРСР, а повернувся додому вже у незалежну Україну. За деякий час моя родина вирішила виїхати на історичну батьківщину,  і я опинився в Хайфі.

f97fa0aeacbef18f56bf59e124a16b95

Там я служив уже в Армії оборони Ізраїлю, де дослужився до рав-серена (звання аналогічне майору).Свою другу батьківщину не забуваю ніколи, за можливості приїжджаю до Одеси, й мене дуже непокоїть те, що останніми роками в Україні відбувається. Країна, що воює, в якої відібрали частину території. ЇЇ грабують вороги внутрішні та зовнішні.

Хочу висловити свою думку стосовно деяких громадян України, лояльних до влади Росії й особисто її президента Владіміра Путіна.

Це такі відомі політики як Вадим Рабинович і Євген Червоненко. Як кажуть в нас у Хайфі, “ ітлехе мшпахе хто зірір гесрохе” (в родині не без виродка). Ці хитрі люди намагаються однією парою ніг танцювати на двох весіллях. Розповідають про свою турботу про Україну й водночас просторікують про свою любов до керівників сусідньої держави, Росії. І не просто сусідньої держави, а країни, котра загарбала собі частину суверенної української території, влаштувала війну в іншій її частині.

b28982c4f9c11c88ab1b1ba8bc35038b (1)

Рабинович і Червоненко регулярно виступають на каналах Євгена Мураєва в віктора Медведчука, кума президента РФ Путіна та вдають з себе таких собі “опозиціонерів”. На їхню думку, в усіх бідах винний лише Київ, лише влада України. Я запитую: чи так це насправді? Й чи не відгонить тухлятиною від вашого так званого “інформаційного продукту”…

Може, це порошенко ввів “зелених чоловічкув” до Криму? Може, це Ґройсман “націоналізував” майно ні вчому не повинних кримців, переслідує татарів та українців? Чи Київ віддав наказ нашпигувати Донбас зброєю зі східного боку, бронетехнікою, “Градами”?

Хіба українське керівництво запровадило в Луганську та Донецьку комендантську годину й займається відтиском майна, грабежами, вбивствами та відправленням  мирних людей “на підвал”? Ні, це робить хтось інший. Але Червоненко й Рабинович ніби цього не бачать. Вони, виступаючи в Україні, виправдовують ба навіть вихваляють злочини цього “декого”. Вони пропонують вести прямі перемовини з керівництвом “ЛНР”/”ДНР”, хоча відомо, що це лише ставленики Москви, маріонетки.

Вихваляють росіян, що голосують за авторитарний режим, пропонують дружити з Путіним, не зважати на образи та погрози його паяців, таких як Жириновський, Баркашов, Затулін, Лімонов, Мілонов, а також “козацтво”, які прославились не лише ненавистю до українців, але й до євреїв так само. Почитайте, що ці козаки, вигодовані Путіним і які мають своїх представників у Держдумі, пишуть про нас! Недаремно серед євреїв завжди використовували побажання: “Щоби ти зустрівся з козаком”. Невже Рабинович, Червоненко та інші не відають, яких звірств ці ряджені “папандопули” накоїли в Донбасі, скільки наших братів по крові замордували, пограбували й в били від 2014 року? Невже не знають, що євреї так само, коли побачили це свавілля в Донецькій області  стали на захист України? І їх сепаратисти ненавидять так само люто, як і українців.

1bf6483900b16917fd1edbcabfd815f0

Та все вони знають. Але пропонують поїхати до Путіна й вклонитися йому в ніжки, беруть до своїх лав Медведчука, кума Путіна. Який в усіх питаннях того підтримує. І це тоді. Коли триває війна, коли Україна втрачає своїх кращих людей на фронті, серед яких і бійці єврейського походження.

Українські євреї гинуть за Україну, а ці Рабинович і Червоненко фактично закликають знищити їх, “лягти” під Путіна, здатися ворогові.

f3ff66ea49d372b76ea572ae036e7185

Згадані мною політики – просто змії на нашій шиї, це ганьба українського і єврейського народів, ми б у Ізраїлі й руки би їм не подали. Я ще дивуюся, як знаходяться в Україні вірні юдеї, які з цими покидьками проводять якісь спільні акції, фотографуються, виступають на їхню підтримку.

Звісно, для багатьох гроші запаху не мають, але ж не можна так відверто продаватися, як дівка на бульварі, не цінити свою честь і гідність.

Україна воює чотири роки. Ізраїль воює майже від самого свого заснування. Ми виграли дві крупні та декілька локальних воєн і продовжуємо воювати з сусідами-недоброзичливцями, які мають на меті нас знищити. Вас, українців, теж хочуть винищити, забрати у вас країну, довести, що ви – ніхто. І ваше завдання – не потурати тим, хто цього прагне і боротися з ними.

Уявіть собі, якби ті самі рабиновичі приїхали до Ізраїлю і, виступаючи на ТБ. Почали б вихваляти арабів і пропонувати керівництву нашої країни поїхати до президентів Єгипту, Сирії або Ірану “на уклін”. Після такого жоден єврей, який себе поважає, не подав би руки таким політикам.

93e29c958fc6bff76ce59ae837f7dc2e

Або червоненки в очі говорили би євреям, що їхнє керівництво – злодії та бандити, а ось палестинське – гарні хлопці, і нам треба орієнтуватися на них. Можете уявити, що з ними в нас, на Землі Обіцяній зробили б?

Та що тут казати? Візьмімо ту ж Росію: якби вони взялися так ганити керівництво в Кремлі,їм би швидко затулили писок, забрали телеканал, а, можливо, й за ґрати запроторили, як тих же Навальних або Дадіна.

Варто врахувати, що в нас в Ізраїль війна йде біль позиційна, з локальними спалахами.

А у вас в Україні війна триває, “гарячу фазу” 2014-2015 року вдалося загасити, але в Донбасі надалі ллється кров, й активні бойові дії можуть будь якої миті відновитися з новою силою.

Те, що роблять зараз Червоненко та Рабинович на гроші Медведчука та його московського кума Путіна – справжня зрада, шкода своїй країні. Ці політики використовують довірливість українського народу й думають, що за них голосуватимуть на виборах. Насправді ж їх не можна туди навіть допускати.

9f9ce8b891643505e6a96a8cbf6dd940 (1)

Якщо ви, Рабинович, Червоненко та інші російські дармоїди, не припините шкодити Україні й ганьбити єврейський народ, ви матимете надто великі проблеми. Я, як офіцер ЦАХАЛ, потурбуюся про те, щоби вам, коли приїдете на відпочинок або “у справах” до Ізраїлю, ваші злодіяння вам обов’язково пригадали.

Амінадав ВЕРН, рав-серен Армії оборони Ізраїлю

Джерело і фотоформлення – “Діалог. UA”.

Переклад з російськоїінтернет-ґазета «Майдан»