День міста в Дрогобичі (21 вересня) не обійшовся без ексцесів: на місці, де в часи німецької окупації (1941-1944 роки ) були розстріляні тисячі дрогобичан   різних національностей, де офіційно встановлено пам’ятний меморіальний знак ще за часів СРСР, провокатори вирішили випробувати українців на терплячість і толераантність й влаштували  музичний танцювальний захід.

Звісно ж, з’явилися небайдужі дрогогобичани, які перешкодили цьому блюзнірству, але були й такі, які почали заперечувати  факт розстрілу на цьому місці українців, – агресивно налаштовані, підігріті оковитою, вони звинувачували нашу знімальну групу у «прокомуністичних поглядах, позаяк  меморіал, мовляв, було створено у радянські часи».
Відтак  нарешті, з’явилася муніципальна варта, але серед них чомусь один був нетверезо-агресивним і, як виявилося, у приязних стосунках із дрогобицькими рагулями-ватниками, кредом яких було: «Тут нікого не розстрілювали»..!
Як «геніально» вирішили скандал перегляньте самі. Це вершина геніальності – на тому ж місці, але п’ять метрів в бік!.. Просто «танці не на самій крові, а на її краплях…»
Один з небайдужих українців сказав знаменні слова: «Якщо ми нашу вату не зупинимо сьогодні, то завтра вона танцюватиме на могилах наших атовців!»
Сподіваємося на АДЕКВАТНУ відповідь міської влади в особі міського голови, та депутатського корпусу!
Слава Україні!

АНАТОЛІЙ ЦИМБАЛ