26 вересня, у середу, від другої години  до восьмої години 27вересня у зв’язку з плановими ремонтними роботами буде припинено водопостачання частини Дрогобича, що живиться з Гірнянського водозабору, Стебника, Трускавця, сіл Довголука, Уличне , Доброгостів, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі.
Разом з тим, відповідно до п. 9.3.2 Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України після проведення ремонтних робіт  26 вересня ввечері до ранку 27 вересня буде проводитися дезінфекція-хлорування водозаборів “Гірне”, “Уріж” та водопровідної мережі.
27 вересня вода до споживачів надходитиме з підвищеним вмістом хлору. Таку воду при споживанні необхідно відстоювати впродовж 1 години та кип’ятити.
Від редакції: “експерименти” з водою вже стають надто докучливими. До того ж повідомлено про 26 исло, а сьогодні зранку знову немає води на Грушевського (початок). Мабуть, саме по такий “досвід” директор водоканалу разом з міським головою нещодавно їхздили до Кракова. Цікаво, яким коштом?