Інформація про це розслідування міститься в Ухвалі слідчого судді Дрогобицького міськрайонного суду

Посилання: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76036732

“В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи корпорації “Укртрансжилбуд” на замовлення КП ”Управління капітального будівництва” ДМР проводять роботи по реконструкції площі Ринок у Дрогобичівартість та об’єми яких не відповідає фактичному виконанню”.

Разом з цим встановлено, що КП УКБ Дрогобицької міської ради проводить авансовий перерахунок бюджетних коштів на рахунок корпорації “Укртрансжилбуд”, яка зареєстрована у Івано – Франківську, за начебто виконані роботи, які в подальшому перераховують на ТзОВ “Теркомбуд” (ЄДРПОУ 40383198) та ФОП ОСОБА_3) з метою подальшого зняття таких в банківських установах, а згодом розподіляють їх між учасниками вказаної схеми.

“Беручи до уваги вищезазначене, в ході досудового розслідування виникла необхідність в отриманні відомостей, які становлять банківську таємницю щодо фактичного руху грошових коштів по розрахункових рахунках ТзОВ “Теркомбуд”(ЄДРПОУ 40383198) з метою приєднання таких до матеріалів кримінального провадження, оскільки, такі відомості є необхідними для підтвердження чи спростування вищезазначеного”, – йдеться в ухвалі суду.

Відтак працівники поліції отримали доступ до документів ТзОВ “Теркомбуд”

“Розкриття банківської таємниці ТзОВ “Теркомбуд” (ЄДРПОУ 40383198) необхідне для детального аналізу руху коштів, отриманих від корпорації “Укртрансжилбуд” (ЄДРПОУ 32776178), підприємств реального сектору економіки та КП УКБ Дрогобицької міської ради для їх подальшого використання, встановлення можливих причетних осіб до господарських операцій та зняття готівкових коштів в банківських установах і розподілення їх між учасниками вказаної схеми, а також для встановлення призначення платежу. Окрім цього, надасть можливість встановлення чи спростування факту привласнення бюджетних коштів при виконанні робіт, замовником яких виступало КП УКБ Дрогобицької міської ради, а також встановити обставини кримінального правопорушення, забезпечивши таким чином виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування”, – йдеться в судовій Ухвалі.

 

Цікавий факт, що ТзОВ “Теркомбуд” та “Укртрансжилбуд” разом брали  участь у тендері “Реконструкція площі Ринок у м. Дрогобичі Львівської області”, але ТзОВ “Теркомбуд”, схоже, поступилися ціною. Отже перемогла “Укртрансжилбуд”, яка  згодом почала перераховувати кошти фірмі ТзОВ “Теркомбуд” – своєму конкурентові на тендері. Дивна ситуація.

Посилання на тендер: ttps://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-21-000580-c

Хто така фірма  “Укртрансжилбуд”?

Ми проаналізували відомості про це підприємство, використовуючи відкриті дані та аналітичну систему Youcontrol.

Адреса реєстрації: місто Івано-Франківськ, вул. КРАЙКІВСЬКОГО, будинок 1Б

Керівником підприємства є ІГОР  ІВАНОВИЧ  ХОМУТ. Попереднім  керівником цього підприємста був СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ ЖИРНИЙ .

КІНЦЕВИМИ БЕНЕФІЦІАРІЯМИ є  ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ КОСЕНКО та  ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА КОСЕНКО.

Розмір статутного капіталу: 1 000 гривень.

“Укртрансжилбуд” має податковий борг у розмірі 686 643 гривень станом на перше вересня 2018 року.

Цікаво, що колишній керівник “Укртрансжилбуд”  СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ ЖИРНИЙ третього  серпня 2018 року у себе на сторінці в ФБ розмістив відео, в якому сказав, що “ми залучені, як виконавці робіт на вулиці Грушевського про влаштування асфальтобетону”. З цього  відео п. Жирний розповів про хід робіт на об’єкті, де підряд отримало інше підприємство – ТзОВ “Теркомбуд”.

 

 

ТзОВ “Теркомбуд” – відома фірма у Дрогобичі.

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради  30 березня 2018 року уклав угоду з ТзОВ “Теркомбуд” щодо капітального ремонту вулиці Грушевського на суму 27,2 мільйони гривень, а у червні відбувся тендер «Капітальний ремонт дороги на вул. В.Чорновола в м. Дрогобичі», перемогу так само отримало  ТзОВ “Теркомбуд”.