«На жаль, змушені констатувати, що шість об’єктів автоматично покидають перелік переможців, а відповідно втрачають субвенцію обласного бюджету, – зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, ЗЕЗ, МТД Іван Собко. –  Ми зробили усе від нас залежне, щоб допомогти у вирішенні питань, пов’язаних з виконанням рішення КР. Проте важко збагнути, чому до прикладу, реконструкція частини будівлі приміщення школи в с. Стинава Стрийського району зроблена лише проектно-кошторисна документація і досі без експертного звіту. Невже для цього, щоб підписати угоду з підрядником по такому маленькому проекту потрібно більш ніж 5 місяців?! Ми цього не розуміємо. Подібна ситуація і по решті п’яти проектах».

За словами Івана Собка, є сподівання, що замовники зроблять висновки, обов’язково пояснять причини такого рішення людям і врахують допущені помилки в майбутньому. Це саме стосується і відповідальних посадових осіб, які допустили до такого стану справ.

Також слід додати, що сьогодні секретаріат КР отримав ще одного листа від Верхньосиньовидненської селищної ради щодо відмови від реалізації проекту з реалізації системи на сонячних панелях для економії електроенергії в ДНЗ вул..Січових Стрільців , 23 смт. Верхнє Синьовидне Сколівського району.

Враховуючи вищенаведене, вивільнені кошти будуть предметом розгляду на наступному засіданні Конкурсної ради та бюджетної комісії облради.

Отож, на сьогодні в стадії реалізації маємо 1002 проекти.

 

За повідомленням прес-служби Львівської обласної ради