Здобуте друге місце серед чотирнадцяти команд України це високий результат в загальнокомандному заліку збірної команди Львівської области. В командних змаганнях серед жінок – третє місце, в командних змаганнях серед чоловіків – перше місце.

В індивідуальних змаганнях у багатоборстві наша Аліна Мисишин виборола четверте місце, львів’янка Лілія Кіцера була п’ятою. В змаганнях з окремих вправ Аліна Мисишин посіла четверте місце у другій вправі.

В індивідуальних змаганнях з багатоборства серед чоловіків, в результаті виконання вправи на високому технічному рівні переможцем став дрогобичанин Віталій Войтів, який випередив найближчого суперника у фіналі майже на три бали. Його нагороджено кубком, дипломом та грошовою премією. В змаганнях з окремих вправ Віталій Войтів посів друге місце у першій вправі і перше місце у другій вправі.

Загалом спортовці виступили добре, привезли додому три бронзові, одну срібну та шість золотих нагород, а майстер спорту України Віталій Войтів вдруге підтвердив статус найкращого акробата України.

На початку жовтня місяця він вилітає до Португалію (місто Лоле), де представлятиме Україну на змаганнях за Кубок світу.

Сподіваємось на черговий успіх нашого краянина.

Роман ВЕКЛЮК