Тепер правоохоронці, котрі нестимуть тут службу, зможуть оперативно реагувати на звернення та повідомлення громадян, а мешканці – звернутись зі своїми проблемами безпосередньо до поліціянтів.

В заході взяли участь ь начальник відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Роман Гранківський, представники органів місцевого самоврядування на чолі зі Східницьким селищним головою Іваном Піляком, керівництво Бориславського відділення поліції,  мешканці селища.

“Я вдячний  представникам органів місцевого самоврядування та селищному голові пану Івану Піляку за допомогу у відкритті цієї поліцейської станції. Від сьогодні мешканці селища і відпочивальники у разі необхідності зможуть прийти сюди й поспілкуватись з дільничними офіцерами поліції, які нестимуть тут службу. А правоохоронці, у свою чергу, зможуть швидше дістатись до місця скоєння правопорушення, оперативно реагувати на скарги та повідомлення громадян і, звісно ж, сама присутність поліцейського – це вже певна профілактика злочинності”, – звернувся до присутніх Роман Гранківський.

Східницький селищний голова Іван Піляк також наголосив, що відкриття поліцейської станції місцеві мешканці чекали давно.

“У нашому курортному селищі майже три з половиною тисячі мешканців,ще  щомісяця до нас приїздять  приблизно тридцять тисяч відпочивальників, тому постійна присутність працівників поліції нам необхідна. Ми впевнені, що це дасть свій результат і усі почуватимуться тепер ще безпечніше”,- зазначив посадовець.