До слова, із 130 мільйонів гривень  коштів конкурсантів та базових бюджетів профінансовано 97 мільйонів гривень, що становить 75 відсотків.

«Якщо говорити про території, то на 90 відсотків  і більше профінансовано

проекти в Моршині, Новому Роздолі, Стрию та Червонограді. У районах – Бродівському, Дрогобицькому, Миколаївському, Сколівському, Стрийському.  Серед ОТГ – у Воля-Баранецькій, Гніздичівській, Дублянській, Новострілищанській, Чукв’янській, Мостиській, Жовтанецькій, Шегинівській, Магерівській, Щирецькій, Великомостівській та Воютицькій», – розповів Іван Собко.

Однак, за його словами, турбує ситуація з фінансуванням в Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Старосамбірському районах і Мурованській ОТГ. Тут фінансування проектів перебуває на рівні від 20 до 50 відсотків.

Як відомо, секретаріат Конкурсної ради здійснює щомісячний моніторинг реалізації всіх 1002 проектів, а черговий звіт буде надано Конкурсній раді вже наступного тижня.

До десятого жовтня, профільний відділ приймав пропозиції від громадськості, експертів, депутатів різних рівнів до Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки.

«Таких пропозицій надійшло понад 20. Вони вже опрацьовані та розглядатимуться на черговому засіданні Конкурсної ради, а також під час засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради. За умови позитивного рішенні бюджетної комісії, оновлений варіант Програми буде представлено депутатам обласної ради вже 25 жовтня», – підсумував посадовець.