Це одна з тем нової навчальної дисципліни «Фінансові технології», вивчення якої розпочалось цьогоріч у вересні цього. Практичне заняття відбулось у приміщенні Дрогобицького відділення страхової компанії «Оранта». Захід відбувся з ініціативи доцента катедри фінансів, обліку та аналізу Лева Кльоби в рамках реалізації Інститутом проекту «Фінансова (цифрова) грамотність та компетентність студентів».

20181024_133723

Студенти навчаються за напрямом «Фінанси, банківська справа і страхування». Їм було цікаво розмовляти з досвідченим фахівцем страхового бізнесу та отримати підтвердження про можливість проходження практики та стажування у страховій компанії. Не виключено, що вже небавом сьогоднішні студенти працюватимуть у страхових компаніях.

20181024_133903

Використання цифрових технологій стає актуальним питанням для страховиків. Інформація керівника відділення страхової компанії «Оранта» Марії Баволич була присвячена як традиційним страховим послугам так і технологічним новинкам у страхуванні: переходу до цифрової форми страхового поліса, цифрового підпису та віддаленої ідентифікації; комплексній автоматизації процесів; аналізу і обробці великих масивів докладної інформації про страхувальників і потерпілих; системі глобального захисту даних, кібербезпеці, використання хмарних технологій.

Марія Баволич і Лев Кльоба вважають, що впровадження цифрових технологій у страховому сегменті – це впровадження інноваційних рішень, покликаних максимізувати ефективність використання нових технологій на страховому ринку. Великі можливості використання фінансових технологій у страхуванні (іншуртех) приховуються не в тому, щоб надати існуючим страховим продуктам цифрову форму, а в тому, щоб докорінно змінити продукт або процес укладення договору на його надання з метою – на порядок поліпшити якість обслуговування клієнта.

20181024_135658

Під час розмови з представницею страхової компанії студенти переконались, що інновації та використання цифрових технологій нині є запорукою успіху страхової компанії

Інформація, отримана студентами, сприятиме підвищенню рівня їхніх теоретичних і практичних знань та професійної компетенції.