Разом із двадцятиліттям діяльности біофаку було відзначено й десятиліття заснування українсько-бельгійського центру екології та здоров’я людини. Тут не зайве нагадати, що саме біолого-природничий факультет був першим у ДДПІ, хто започаткував співпрацю з бельгійськими партнерами, котра нині успішно й плідно триває («Майдан» неодноразово розповідав про це).

IMG_3330

IMG_3331

Відкрив захід вчений секретар Дрогобицької альма-матер доцент Микола Галів, який коротко окреслив основні етапи становлення та розвитку біолого-природничого факультету, наукові та педагогічні здобутки його викладацького складу, внесок у розвиток міжнародних контактів ДДПУ імені Франка.

IMG_3357

Від керівництва вишу ювілярів привітав виконувач обов’язків ректора, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Шаран.

IMG_3382

З вітальними словами також виступили декани факультетів Франкового університету, партнери з Польщі, зокрема – Генрик Собчук, доктор габілітований, профессор, директор представництва Польської Академії наук в Києві. Також вітали біолого-природничий факультет із його святом заступник Дрогобицького міського голови з гуманітарних питань Василь Качмар , заступник Трускавецького міського голови Олександр Ткаченко, начальник відділу оборонної роботи та охорони довкілля Бориславської міської ради Володимир Придун. Посадовці відзначили постійну співпрацю факультету з громадами «триміста», допомогу дрогобицьких фахівців – біологів та екологів –  у розв’язанні екологічних проблем, а також нагородили грамотами та подяками низку викладачів біолого-природничого факультету. Також Василь Качмар  нагородив заступника декана біолого-природничого факультету Дрогобицького державного педагогічного університету, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Тараса Скробача відзнакою «За заслуги перед містом».
Декан   факультету-ювіляра  доцент Світлана Волошанська вручила подяки найкращим викладачам та працівникам факультету.

IMG_3558

IMG_3480

Окремо у всіх вітальних словах було наголошено, що проекти, реалізовані на факультеті, його тісні партнерські взаємини з польськими та бельгійськими партнерами служать і потрібні не лишу факультетові та вишу, а й громаді  міста.

Урочисте засідання вченої ради біолого-природничого факультету завершилося невеличким фуршетом й спілкуванням гостей у неформальній обстановці.

Відтак два дні, 25-26 жовтня на факультеті тривала Четверта Міжнародна  науково-практична конференція молодих учених та студентів «Сучасний стан та перспективи розвитку біо- й агроценозів в умовах постійного техногенного забруднення», яка цього річ присвячена ювілеєві навчального підрозділу.

Леонід ҐОЛЬБЕРҐ,

Володимир ДУМИЧ.

Світлив Леонід Ґольберґ

 

 

.