Проти ночі  26 жовтня була здійснена спроба проникнення в офіс, зламано ролокасету, пошкоджено вхідний замок. Невідомі злочинці в офіс все ж не потрапили, однак, було завдано матеріальних збитків.

“Сподіваюся, це зробили особи, які мали намір щось вкрасти, а не просто надіслати нам повідомлення з погрозою: мовляв, наступного разу не те, що двері розіб’ємо, а спалимо ваш офіс. Я хотів би думати, що цей злочин пов’язаний з нашою журналістською чи політичною діяльністю. Ми викликали поліцію, зафіксували цю подію.

Якщо це справді послання, ну то знайте – такими речами ви нас не налякаєте”, – прокоментував подію Олег Дьорка, редактор порталу “Варто – Галицькі Новини”.

Нагадуємо вам, що це не перший схожий випадок у Дрогобичі.

14 жовтня проникли у помешкання Олени Куртяк, дрогобицького нотаріуса та громадської активістки.

Ось як прокоментувала цей злочин Олена Куртяк у себе на Facebook: “Послання отримала. Але так його і не зрозуміла. Я повинна була злякатись?

Дякую, що усе залишили. І навіть замок не пошкодили. :-)2 ліхтарики – не рахується. Могли б ще й викрутки забрати, щоб наступного пригодилось 🙂

Ок. Що наступне?”.

24 жовтня було пошкоджено автомобіль депутата Олега Балога, який вважає це попередженням йому, як депутатові міської ради за його активну політичну та громадську позицію.

Тарас ІВАНИШИН