Про це він заявив під час зустрічі з українською громадою у турецькій Анталії. Відповідне відео опубліковано на його сторінці у Facebook.

Не лише на Донбасі, а й усередині країни відбуваються трагедії. Щойно мені повідомили, що активістка Катерина Гандзюк, проти якої скоїли атаку нелюди з кислотою, на жаль, померла у лікарні», – зауважив український гарант.

Крім того, він звернувся о правоохоронців з проханням зробити все можливе, зроблено все можливе для того, щоб було знайдено вбивць.

«Щоб убивць було покарано, вони опинилися на лаві підсудних. І ми всі маємо об’єднати зусилля для того, щоб це відбулося, спільно допомогти правоохоронним органам, поліції, щоб зло було покарано», – констатував Порошенко.

31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30 відсотків опіків тіла та її було оперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину. Вчора, четвертого листопада, Катерина Гандзюк померла: попередня причина – у неї відірвався тромб.

завантаження

Джерело