Вночі Дрогобич не спить. Цієї ночі були свідками розгрому майданчика ресторану «Сіль» і проблемою додзвонитися до поліції. Але про це згодом.
Спочатку мене дуже обурило, що приїжджають всякі «круті» в центр і думають, що їм все можна.

О 22:45 год вчора чутно було дуже гучно музику. Дитина ніяк не могла заснути. Аж вікна тремтіли від того звуку. Глянула  у вікно й побачила авто чорний позашляховик Тойота з номерами ВС 7744 ВВ (марки авто не знаю), з якого лунала музика. За законом же  по 22 годині шуміти  не можна.
Потім було чутно гучні крики. Ми зрозуміли, що відбувається бійка. З чого там все почалося, ми не бачили, але побачили неадекватного п‘яного чоловіка. Він кричав і гнався за хлопцем з ресторану. Всі працівники закрилися всередині, щоб уникнути конфлікту. Але він ще більше розлютився і почав все з майданчику розкидати і трощити.

45404993_2046127068785386_244360068361879552_n-620x400

Потім кудись пішов і через пару хвилин вернувся, й тоді розбив головою скло на дверях ресторану. Відніс два крісла за кут будинку. В мене питання: ДЕ ПОЛІЦІЯ В ТАКІ МОМЕНТИ??? Чому немає на вулицях нікого чергового??? Де муніципали??? Чому проблема додзвонитися в поліцію??? Я до них додзвонилася за третім разом. І це з мобільного. Зі стаціонару навіть гудки не йшли. Бо «всі оператори зайняті». Що за служба така??? Аж потім нарешті. Це що оператор мобільного зв’язку, що потрібно чекати на лінії??? Я була четвертою в черзі, й так поступово черга дійшла до першої. Ще один раз дзвінка мене з’єднали з Дрогобицькою поліцією. Всього дзвонили 4 рази. Чому так довго??? Чому так??? Аж потім появилося двоє поліцейських, які бігли за тим психом. Як скрутили його, тоді ще появилося аж дві машини поліції. І заблокували виїзд п‘яному водієві, який на ногах ледь тримався. Двох забрали у відділок. Але в 2:00 год ночі знову чути шум. А там знову два авто поліції, привезли того водія.
Чому всякі придурки дозволяють собі: включити музику, щоб аж дрижали вікна ( він на «блатних» номерах, тож  йому байдуже);
трощити  все, що під руками опиниться.

Де наша поліція? Хто нас береже? Аж страшно подумати, що було б, якби поліція не приїхала?

Наталочка КІНДРАТІВ