Учасниками конкурсу можуть бути неприбуткові неурядові організації, спілки, асоціації та інституції, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку до оголошення конкурсу.  Кількість проектів поданих організацією на конкурс не обмежується.

Проекти можуть бути реалізовані учасниками конкурсу також у  Стебнику, якщо вони стосуються сфери освіти, культури чи соціального захисту.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

– урбаністика (розвиток живого, сталого, безпечного і здорового міського середовища; розвиток громадських просторів та велоінфраструктури; формування креативного міського середовища; розроблення проектів);
– культура (культурний розвиток громади через заходи з інноваційною складовою; проведення інтерактивних заходів на відкритих громадських територіях, які ініціюватимуть активну участь мешканців у розвитку міста, заходи зі збереження пам’яток культури; проведення до дня міста художніх пленерів);
– освіта (розвиток неформальної освіти; національно-патріотичне виховання молоді; літні мовні табори);
– туризм (розвиток туристичної інфраструктури міста; заходи спрямовані на промоцію міста);
– соціальна сфера (підвищення соціальної інтеграції людей з функціональними обмеженнями та внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО; інклюзивність міського середовища; робота з узалежненими особами, робота щодо ресоціалізації та адаптації осіб, які повернулися з місць ув’язнення, надання послуг з інтеграції бездомних осіб, підтримка розвитку у місті послуг соціальної допомоги, залучення до вирішення цих завдань благодійників, громадських організацій, волонтерів);
–  інформаційні технології та інновації;
– розвиток громади (сприяння розвитку громадянського суспільства, залучення мешканців до управління містом);
– сприяння розвитку місцевого самоврядування (впровадження інформаційних технологій, впровадження нових форм та рішень щодо залучення інвестицій у різні сфери міського розвитку, управління якістю та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування; розвиток адміністративних та соціальних послуг, орієнтованих на громадян; розширення зв’язків та співпраці на міжрегіональному та міжнародному рівнях; сприяння прозорості бюджетних процесів);
– спорт (створення спортивних просторів; пропаганда здорового способу життя).

Для подання заявки слід заповнити аплікаційну форму та форму бюджету ;
Всі документи мають бути заповнені українською мовою.
Документи подаються як в паперовому так і в електронному вигляді.

Електронну копію реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту необхідно надіслати у doc-форматі на e-mail: oleh.dukas@gmail.comз надписом у темі  «Konkurs NGO 2017».

Паперовий варіант проекту необхідно подавати до кабінету  №3 Дрогобицької міської ради з приміткою «Конкурсна заявка 2017» (Усі додатки повинні бути засвідчені підписом керівника та печаткою організації).

Якщо є потреба  додати супровідні матеріали до проекту, їх слід також подати на папері та в електронному вигляді. Всі матеріали  повинні бути об’єднані в один PDF-документ розміром не більше 20 МБ. Якщо є відео-файли, тоді на них подається гіпер-посилання.
Контакти для запитань: oleh.dukas@gmail.com (Олег Дукас)
12 листопада о 16 годині  у міській раді (каб. 49) відбудеться навчальний семінар щодо проведення конкурсу соціально-культурних проектів 2019. Запрошуються всі представники неприбуткових громадських організацій.

Олег ДУКАС, радник Дрогобицького міського голови.