Як інформує прес-служба Дрогобицької міської ради минулого вівторка виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення про обмеження роботи двох цілодобових магазинів у місті.
За словами  начальника відділу економіки міської ради Тараса Бачинського, підставою для ухвалення рішення  про обмеження роботи цілодобових магазинів стали скарги мешканців будинків, прилеглих до місця розташування магазинів, на порушення правил дотримання тиші та скупчення людей в стані алкогольного сп’яніння у нічний час.
У проекті рішення зазначено, що йдеться про цілодобовий магазин «Ольга» на площі Злуки, 4 та міні-маркет на вулиці Є. Коновальця, 9.
Відтепер магазин «Ольга» та міні-маркет працюватимуть від восьмої до 22 години.
Контроль за дотриманням власниками закладів режиму роботи покладено на начальника Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області Андрія Біласа, — йдеться у рішенні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Дивно, що ніде й ніколи ніхто не згадує крамницю в центрі міста, яка вже давно стала притчею во язицех і про те, що робиться там і поблизу вночі, знаю мало не кожен дрогобичанин. а скільки нарікань на цю “оазу” для спраглих і “шукачв пригод”! А скільки разів штрафували “24 h” (саме про цей магазин на вулиці Левицького йдеться) за порушення правил торгівлі, зокрема – за продаж спиртного неповнолітнім…

1442302

Та все одно ця крамниця – недоторкана, адже належить родині “вічного” депутата, “короля маршруток і сміття міського…