Вчора пощастило побувати на яскравому  танцювальному святі, яке вже дано стало традиційним в реґіоні. В танцювальній залі Трускавецького палацу культури імені Шевченка (в народі називають це приміщення «Шайбою») відбувався «Зимовий бал”. Міжклубні змагання з бальних танців».
Захід наприкінці грудня щорічно проводить знаменита школа бального танцю «Оксамит» (Леся та Віталій Калічаки). Не можу тут не зазначити, що виховала талановита мама собі гідну зміну: колись сам вихованець «Оксамиту» Віталій тепер уже навчає дітей цього видовищного високого мистецтва.

IMG_5441

IMG_5455

Понад сто діток з Дрогобича, Стебника, Стрия, Трускавця, Городка, Львова, Брошнева взяли участь у між клубних змаганнях.

IMG_5464

IMG_5500

Оцінювали вміння та вправність юних танцівників судді Василь Пороховський зі Львова (голова суддівської команди), Віталій Калічак (Дрогобич)Ю Лариса Кулинич (Стрий), Оксана  Судол (Долина), Тетяна Попович (Львів), Соломія Семенів (Львів), Роксолана Павелко (Івано-Франківськ).

IMG_5540

Виступали учасники у … 18 категоріях – від найменших, п’яти-шестилітніх, котрі тільки починають свій шлях у танці, до 17-літніх, котрі вже поважні й вельми вправні…

IMG_5566

Та все ж найцікавіше було спостерігати за найменшими: багато хто вперше виступав на паркеті за такої кількості глядачів (серед яких, звісно, – розчулені батьки які неабияк переживали за своїх чад).

IMG_5621

IMG_5890

А як яскраво був убраний кожен з учасників, як впевнено тримався на паркеті, як прагнув показати все, чого досяг під час навчання… І всі такі пластичні, натхненні, ґраціозні…

Рівень виступів танцюристів на «Зимовому балі» був доволі високим, в багатьох випадках тон задавали господарі, адже «Оксамит» – це таки Школа…

Й непросто було визначити кращих. Та й зрештою річ не в нагородах. Тому й не залишився жоден без призів, адже усі виявили відданість танцю, довели незаперечну істину, що в світі, в якому навалюється на тебе5 стільки проблем, лише в танці ти вільний. Що саме танець може все змінити. Тому так легко, невимушено й розкуто танцювали й найменші, й уже доволі досвідчені старші і вальс, і джайв, і ча-ча-ча.

А глядачі отримали неабияке задоволення від чудового свята, подароване їм «Оксамитом».

Вела «Зимовий бал» завідувачка відділу молоді Дрогобицької ради Леся Пашко.

Коли людина щаслива, вона танцює, а коли вона танцює,- вона щаслива завжди – так вважають організатори, які небавом обіцяють потішити нас ще не одним феєричним святом бального танцю.

Світлини автора

Ще фото тут