«Окрім програм державного, обласного, місцевих бюджетів, маємо дієвий важіль – міжнародну технічну допомогу. У напрямку транскордонної співпраці Львівщина вже продемонструвала найкращу динаміку по всьому західному регіону. Але і на цьому зупинятися не треба», – сказав він.

Зауважмо:  ключовими критеріями до відбору проектних ідей були: готовність до реалізації і важливість. Відтак у План заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки увійшли 127 проектних ідей на загальну суму 17,76  млрд. грн.

Як прогнозується, найбільш перспективними галузями для інвестування в область у 2019 – 2020 роках буде: альтернативна енергетика, агропромисловий комплекс, харчова індустрія, інфраструктура.

Важливо розуміти, що ухвалений сьогодні стратегічний документ слугуватиме для конкретизації цілей та завдань Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року у вигляді каталогу проектних пропозицій, на основі яких напрацьовуватимуться обласні програми, проекти для державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), міжнародної технічної допомоги (МТД) тощо.

Нагадаємо, в серпні відбулося обговорення Плану заходів реалізації Стратегії Львівщини на 2019-2020 роки, в якому взяли участь керівники області, представники бізнесу, місцевого самоврядування та виконавчої гілки влади. А 19 жовтня документ підтримала комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку облради.

Довідка:

Стратегія розвитку Львівської області на період до 2020 року була розроблена на підставі Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», Закону України «Про засади державної регіональної політики» з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року та Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Стратегія ставить перед собою амбітну і важливу мету – перетворити Львівщину в активного провідника євроінтеграційного курсу України, регіон гармонійного людського розвитку, інноваційно орієнтованої, інтеґрованої в національний та світовий простір економіки, безпечного довкілля.

Стратегія реалізовується у два етапи: перший– 2017-2018 роки, другий – 2019-2020 роки. 

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради