Так, зокрема:

– Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшили видатки на 11300 тис. грн ,з них на капітальний ремонт інженерних мереж та приміщень першого, третього та четвертого поверхів пологового корпусу обласної клінічної лікарні – 10850 тис. грн., надання субвенції Стебницькому міському бюджету – 450 тис. грн. на придбання ультразвукової діагностичної системи.

– Департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації збільшили за загальним фондом видатки на 267,7 тис. грн. на фінансову підтримку КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв» для оплати енергоносіїв.

– Управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністраціїзбільшиливидатки на 250 тис. грн. для проведення галузевих заходів.

– Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації збільшили  видатки бюджету розвитку спеціального фонду на 17050 тис. грн. для реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Зокрема, на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Дж. Вашингтона у  Львові – 15000 тис. грн., реставрацію та реабілітацію об’єктів комплексу Пам’ятки архітектури Національного значення 18 ст. Архикатедрального Собору Св. Юра у  Львові – 2050 тис. грн.

– Департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації збільшили видатки на 3870 тис. грн. Зокрема, збільшили видатки розвитку обласного бюджету на 2070 тис. грн. на реалізацію програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки», з них на ремонтно-реставраційні роботи келії Домініканського монастиря у  Жовкві – 2700 тис. грн., ремонтно-реставраційні роботи дерев’яної церкви Св. Параскеви – пам’ятки архітектури XVIII ст. у  Буську Львівської області – 200 тис. грн., реставрацію пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яної церкви Собору Пресвятої Богородиці 1724 р. у селі Лоні Перемишлянського району Львівської області – 800 тис. грн. та на встановлення пам’ятного знаку загиблим воякам УСС на горі Ключ біля села Труханів Сколівського району – 70 тис. грн. Видатки за загальним фондом збільшили на 100 тис. грн. на поточний ремонт пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яної церкви Св. Михаїла в селі Дмитровичі Пустомитівського району.

– Департаменту дорожнього транспорту та зв’язку облдержадміністрації збільшили видатки на 20000 тис. грн. для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах у рамках реалізації обласної програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

– Департаменту економічної політики облдержадміністрації збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду на 4410 тис. грн. на реалізацію «Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення». Це дозволить з урахуванням внутрішнього перерозподілу коштів профінансувати найбільш важливі об’єкти.

– Департаменту фінансів облдержадміністрації збільшили обсяг резервного фонду на 15000 тис. грн.