Ось власне таким і є “Пан Ґурман» (вулиця Грушевського), 1 де можна придбати все, що необхідно. Тут і широкий вибір ковбасних виробів, і сири, й напої, й кава з чаєм у доволі різноманітному асортименті,   й напої міцніші, й закуска до них.

IMG_20181221_134301

А ще – всі найпоширеніші овочі. До речі, це – чи не єдина крамниця в міст, де можна придбати рокамболь – донедавна мало знаний, проте дуже цікавий і неабияк корисний овоч, близький «родич» часнику…

А ще тут – дуже гарне обслуговування, до покупців, тим більше до постійних завсідників (у «Ґурмані» таких більшість) ставляться майже до членів родини… Тут справді по-сімейному приємно й зручно…

В мне, наприклад, є друзі. Які й з інших кінців чи дільниць міста нерідко за покупками ходять сюди: лише заради фахового й привітного обслуговування. Піні Світлана та пані Слава, пан Андрій намагаються робити все так, щоби той, хто до крамнички (“Хатки продуктів «Пан Ґурман»”) завітав уперше, неодмінно ще не раз повернувся.

IMG_20181221_163542

Чотири роки працював магазин поряд із крамницею «Школярик. Та немає нічого в нашім житті незмінного. Й небавом «Пан Ґурман» з певних причин – об’єктивних і суб’єктивних – змінює дислокацію. Перед Новим роком Хатка переселиться в інше приміщення в тому ж будинку, але з іншого його боку – там, де був магазин «Каприз», на розі з будинком № 3 на тій же вулиці.

Отже, покупці-завсідники «Пана Ґурмана», 26 грудня крамниця працюватиме до обіду, 27 буде зачинена.

А вже від 28 грудня й  надалі від 8 до 22 годині вас запрошує «Хатка продуктів «Ґурман», що на вулиці Грушевського, 1. Не оминайте!