Ця пам’ятка багатьом може буквально врятувати життя багатьом.

Все, що вам розповідали в дитинстві про фашистів, – можете забути. У порівнянні з російськими, фашисти – це малі дітки. За кількістю військових злочинів, російська армія вже давно попереду  всіх армії світу разом узяті.

Російська армія найстрашніша армія в світі. І це не пропаґанда і жодна пересада. Якщо ви не вірите, подивіться на мапу світу. Ви дійсно думаєте, що більше 100 народів зі своєї волі увійшли до складу Росії?

Якщо ви в це вірите, – це дуже зле. Адже правда полягає в тому, що тільки дика і безжалісна  орда може завоювати таку територію. Росія підкорила величезну територію шляхом  криваві військовизх злочинів і ґеноциду проти народів.

Під час кавказької війни вони вирізали мільйон черкесів. Вирізали цілий народ. Такого не зміг зробити навіть Гітлер, якого вони оголосили страшним чудовиськом лише  для того, щоби  замаскувати свої, ще жахливіші військові злочини. Коли черкеси вже капітулювали, їм запропонували переправитися на ПМЖ до Туреччини. Черкеси повірили росіянам і погодилися. Берегів  Туреччини ніхто не діставвся. Їх вивозили  у відкрите море і там топили.

Найдивовижніше те, що черкесів вирізали для того, щоб допомогти грузинам. Тепер ріжуть грузин, щоб допомогти осетинам. Росіяни завжди когось вбивають.

У чому сила російської армії? У тому, що вона не шкодує ні себе, ні ворога. Цінність життя для росіян мало що варта. Саме тому з ними ніхто не хоче воювати. Навіть китайці. З росіянами  воюють тільки шаленці на кшталт  Гітлера чи сміливці чеченці.

Не можна вірити брехні, що росіяни ніколи не воювали з українцями. Воювали і безліч разів. Всі пам’ятають про різанину, яку влаштував Петро Перший. Але ми заглиблюватимемось  далеко в минуле. Остання війна була 1918 року, коли в Україну  вдерлося  більше мільйона червоноармійців, які влаштували тут страшну різанину і встановили радянську владу ціною величезної крові. Потім ця ж радянська влада влаштувала ще страшніший Голодомор.

Тепер сюди йде така ж орда – будувати ще одне світле майбутнє, під назвою «рускій мір». Заради цього світлого майбутнього вони готові вбивати стільки українців, скільки знадобиться.

Вже зараз вони ріжуть і вбивають українців тільки за те, що вони носять прапор або говорять українською. У Харкові за український прапор зарізали двох осіб, в Донецьку трьох. І це було ще до початку війни. Коли почнеться війна серйозна, рахунок піде на десятки тисяч убитих. Лише за українське слово будуть забивати до смерті. Це нелюди.

Ви даремно думаєте, що якщо ви наполовину або цілком росіянин і розмовляєте російською, вас це врятує. У Грозному теж було багато росіян, але це не врятувало їх від килимових бомбардувань і гранат, які російські Івани кидали в півниці, в яких ховалися чеченські і російські жінки з дітьми.

Росіяни зовсім не вміють воювати, тому що навчанню військовому мистецтву вони воліють надавати перевагу пиятиці. Тому воюють зі страшними жертвами як серед своїх, так і серед мирного населення. Жукова, який посилав їх з держаками лопат замість рушниць і цеглою замість гранат на німецькі кулемети. Вони досі вважають його великим полководцем і ґеніальним стратегом.

Трупи убитих мирних жителів і солдатів противника російські офіцери продають рідним. Безкоштовно отримати труп для похорону не виходить. У російських офіцерів  продаж трупів – це бізнес. Так було в Чечні та Грузії.

Якщо ви думаєте, що протести матерів вбитих солдатів зможуть зупинити бійню, – ви помиляєтеся. Не зможуть. Життя солдата для російського керівництва нічого не вартує. Не вірите? Згадайте Норд-Ост і Беслан. Вони не шкодують навіть дітей. А солдата який повернувся з війни, в Росії вважають чимось кшталт  дива. Ті, хто служив у радянській армії, пам’ятають, що офіцери безсоромно говорили солдатам, скільки хвилин вони проживуть після початку війни.

Якщо у вас є діти жіночої статі у віці від 13 років, краще їх вивезти із зони окупації. Російські солдати – це ґвалтівники. Ґвалтують  жінок  і дітей вони зазвичай п’яні і натовпом, потім вбивають або залякують. Правди ви не знайдете.  Детальніше можете почитати про подвиги «героя Росії» полковника Буданова.  Чеченці вбили його саме за зґвалтування і вбивства чеченських дівчаток. Російські політики оголосили його героєм. Будь-куди, але дівчаток вивозьте і ховайте.

Таких буданових уЧечні були сотні. Він просто став символом насильства і вбивства чеченських дівчаток.

У дитинстві нам чимало розповідали про фашистів, які спалювали цілі села за співпрацю з партизанами. Російська армія робить те ж саме. Якщо у вашому населеному пункті з’являться повстанці, буде зачистка, під час якої вбивати будуть всіх без розбору, навіть вагітних  жінок і немовлят.

Якщо вас цікавить, як російська армія робить зачистки подивіться фільми на Youtube за запитом війна в Чечні Самашки. Від побаченого волосся стає сторч, але, на превеликий жаль, це правда. Ґеноцид чеченців був шаленим. Їх вирізали цілими селищами.

Саме після однієї з таких зачисток Шаміль Басаєв і здійснив свій знаменитий рейд до Будьоновська. Він наочно показав росіянам, що творить їх армія в Чечні.

Російських правозахисників, які пишуть правду про військові злочини російської армії, вбивають. Останні – гучні вбивства Анни Політковської і Наталії Естемірової. Це дуже відомі люди не тільки в Росії, а й за кордоном. Їх убили з демонстративною жорстокістю, щоб не було сумніву за що. А Путін дав недвозначний коментар з приводу обох убивств, щоб всім було зрозуміло: він жодним чином не проти розправи над цими жінками.

Ще одна небезпека, яка чекає людей, що потрапили під російську окупацію, – ескадрони смерти. Ці ескадрони роблять російських окупантів страшнішими, ніж гітлерівців. У німців нічого подібного ніколи не було, росіяни практикують це на всіх окупованих територіях. Коли вони залишали чеченські селища. в посадках знаходили цілі братські могили.

Ескадрони смерти на окупованих територіях з’являються щойно після входу російських військ. Спочатку зникають люди нелояльні до окупантів, відтак потенційно нелояльні, опісля зникають ті, на кого надійшов донос або ті,  хто криво подивився на окупанта, отже – всі без винятку.

Для того, щоб уникнути пекла під назвою «рускій мір» потрібно воювати і допомагати воювати українській армії і українському опору. Життя під російською окупацією – це ходіння  мінним полем.

У будь-який день з людиною може трапитися нещастя. Вас може застрелити п’яний російський солдат або офіцер (тверезими вони ніколи не бувають), на вас може написати донос якийсь покидьок, ви можете потрапити під зачистку, виявитися родичем повстанця або просто не надати належної шани окупантові.

Головна мета нескінченного святкування перемоги Росії над фашизмом – приховати свої військові злочини. Жорстока правда полягає в тому, що радянська (читай – російська) армія під час Другої світової війни скоїла набагато більше військових злочинів ніж гітлерівці.

Німецька армія ніколи не брала участь в каральних операціях. Також німецька армія не брала участь у ґеноциді євреїв. Це робили спеціальні підрозділи нацистів. А російська армія 1945 року вбила два мільйони німецьких жінок. І це тільки впродовж трьох місяців окупації. Німці подібних звірств на окупованих територіях ніколи не скоювали.

Фашизм безумовно страшне зло і однозначно злочинний. Але німецькі вояки не ґвалтували  і не вбивали російських жінок і дітей. Міт про жорстоку німецьку армію старанно підтримується ідеологами русизму для того, щоб приховати злочини російської вояччини.

Багато наївних людей чекають на прихід Росії та російських військ. Якщо це трапиться, всіх їх чекає велике розчарування. Вони думають, що російські зроблять їм гарне життя, пенсії та зарплати.

Насправді, Росія поводиться як бик. Побачив територію, яку можна захопити, – вдирається  туди, ставить там російський прапор і … забуває про неї.

Російські вміють тільки окупувати. Щось створювати або будувати якесь світле майбутнє вони не вміють, їм це просто не цікаво. Творення не властиво російському характерові. Від творення вони починають сумувати і нудьгувати. Російським потрібен кураж. А справжній кураж їм дають лише горілка і війна.

Тож якщо ви любите Росію, матрьошок і балалайки, ось вам гарна порада: любіть це все на відстані. Всі знамениті росіяни воліли любити Росію з неросійського Парижа. Так значно безпечніше.

Олексій ЗАВОДНЮК, “Аргумент”

Преклад з російської – “Майдан”