Колеги кажуть, що Любомир завжди у гарному настрої, завзятий  до роботи. На службі – надійний. Мешкає у Дрогобичі. З дружиною виховують троє дітей – два сина та доньку. Свою сім’ю називає «натхненням та підтримкою».

«За Любомиром, як за кам’яною стіною, – каже Катерина Рибій із прес-служби патрульної поліції Львівщини. – З ним завжди приємно спілкуватися, бо відчувається і розум, і скромність, і сила».

Про Любомира Цісельського заговорили, коли він, ризикуючи життям, врятував непритомну жінку.

У поліцію звернулися соціальні працівники, що пенсіонерка не виходить на зв’язок. Інспектори поїхали до неї. Біля вхідних дверей квартири почули звуки телевізора та людський храп. Цісельський звернувся до сусідів пенсіонерки на четвертому поверсі, аби дозволили скористатися їхнім балконом. Через поруччя патрульний спустився вниз, на третій поверх. У квартирі знайшов непритомну жінку. Її передали лікарям.

Такі навички Любомир отримав працюючи до патрульної поліції рятівником в ДСНС. Займався пожежно-прикладним спортом і демонстрував неабиякі результати не лише на рівні області, а й України. Неодноразовий переможець змагань у Львівській області з 2003 по 2010 роки.
Любомир і зараз тримає себе у відмінній фізичній формі, а саме грає професійно у футбол на місцевому та обласному рівнях. Його служба завжди на високому рівні, відтак, у порушників не залишається шансів уникнути покарання.

Цьогоріч Любомир отримав відзнаку за службу на День міста Львова. Подяку вручив Львівський міський голова Андрій Садовий за особисту відвагу, мужність і рішучі та професійні дії під час виконання службових обов’язків, готовність прийти на допомогу, ризикуючи власним життя.

Запрошуємо вас підтримати Любомира у цьому голосуванні!

ФОТО: з сімейного архіву Любомира Цісельського

Проголосувати

Відео

Відео

49413425_1976542889314140_4899896633434570752_n
lvivskyjpatrulnyj4