Майже завершилися  дві – останні цього року –  публічні консультації .

Ознайомитись з результатами можна нини, 28 грудня о 13 годині, в світлиці Дрогобицької Ратуші.

Нагадаймо:  темами для  консультацій було обрання  назв для двох зелених зон (скверів) між вулицями Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка.

Торік, у  серпні 2017 року за ініціативи ГО “Український молодіжний прорив” було розпочато проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у місті Дрогобичі”. За цей час за підтримки проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою й за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс  архітекторів на кращий проект названих  зелених зон.

“Сьогодні ці сквери (так більш правильно  називати ці зелені зони) не мають офіційних назв. Протягом двох тижнів до десятого грудня тривав збір варіантів назв скверів, запропонованих  мешканцями міста. Остаточні варіанти обиратимемо за допомогою публічних консультацій” – говорить радник міського голови Олег Дукас.
https://drohobych-rada.gov.ua/drogobychan-zaproshuyut-vzyaty-uchast-v-opytuvanni-shhodo-vyznachennya-nazv-troh-zelenyh-zon-mista/?fbclid=IwAR2rHdGbtxnetFg9b4OBnMOwFAnkr802A6C1uGgDnIWH4QWmjTb5lwnPFUA

Саме з надісланих дрогобичанами пропозицій ми  обирали назви скверів.

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади владою. Цей інструмент дає  можливість для мешканцям  міста взяти участь в ухваленні  рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це, у свою чергу, сприяє ефективній комунікації громади та влади. Відбуваються консультації за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка».

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада»  Інституту «Республіка». Запрошуємо міщан висловити свою думку.

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Олена ВАСИЛІВ