Про це в коментарі УНН повідомив директор Дрогобицької виправної колонії №40 Олександр Купець.

«Приїхав віце-консул консульства Російської Федерації у Львові. Консул має право його забирати. Прокуратура дає дозвіл моргу і морг видає тіло тій особі, на яку прокуратура видала дозвіл», – сказав Купець.

Також він розповів про обставини смерті Валерія Іванова.

«Помер він від закритої черепно-мозкової травми. Там нікого не було в кімнаті, він був сам. Він впав, фельдшер надавав першу медичну допомогу, констатував смерть. Викликали оперативно-слідчу групу, вона приїхала, зробила протокол огляду місця події і слідчий дав дозвіл на розтин і відправку тіла в морг», – зазначив Купець.

Як повідомило 27 грудня російське агентство ТАСС, тіло Іванова вже перебуває на території Росії. Поховають його 29 грудня в Архангельській області.

Нагадаємо, Валерій Іванов воював проти України на боці терористичної організації «ЛНР». Його затримали та засудили за ст. 258 (терористичний акт) та ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України на 12 років позбавлення волі. Він відбував покарання у Дрогобицькій виправній колонії №40, де помер на початку грудня.

Як повідомили на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, посилаючись на інформацію Дрогобицької місцевої прокуратури, Валерій Іванов смертельно травмувався, впавши з драбини, коли хотів викрутити лампочку. Водночас у міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що його вбили.

Leopolis.news