Про це повідомила OBOZREVATEL дружина відомого футболіста “Динамо” Олега Гусєва, Марія. “Тут коїться просто жах! Це триває вже три дні. У одного з дітей лікарі вже провели аналіз і сказали, що це кишкова паличка. Діти продовжують заражатися, а адміністрація готелю жодних заходів не вживає”, — зазначила Гусєва.

За словами Марії, зараз у санаторії хворіють щонайменше 12 малюків, а інфекція гуляє вже три дні.

“Вночі почала блювати наша 4-річна дочка. Вранці її вирвало просто у їдальні. І тоді нам інші батьки розповіли, що ця історія триває тут уже три дні. Діти блюють у ліфтах, на поверхах, у їдальні. Є підозра, що діти могли підхопити щось у басейні. Бо хворіє навіть 6-місячний малюк, який у їдальні не їсть, але купався у басейні для немовлят. Адміністрація не вийшла до нас, нічого не сказала, все у них продовжує працювати”, — обурюється Марія.

Також мама розповідає, що в дитячій кімнаті у середу, 26 грудня, шестеро дітей блювали.

“Вони просто помили цю дитячу кімнату і знову відкрили. Тобто туди продовжують ходити діти, гратися цими іграшками. У басейні вони теж нічого не робили. Ми викликали поліцію, прокуратуру, написали заяви, доклали копію аналізів, нехай з’ясовують. А адміністрація нам каже, що це просто збіг”, — зазначає Гусєва.

У самому готелі з журналістами розмовляти не хочуть. Адміністратор на рецепції сказала OBOZREVATEL, що воду в басейні взяли на аналіз до СЕС, там нібито нічого не знайшли. Щоправда, коли встигли взяти зразки води і провести дослідження, адміністратор відповісти не змогла.

Зазначимо, проживання в цьому санаторії недешеве. Одна ніч у стандартному номері коштує 3100 гривень з однієї людини або 3900 гривень за двох, у напівлюксі — 3900 гривень, 4700 гривень, в апартаментах 4800, 5600 (відповідно).

Марина ПЕТІК