Був він для міста доволі насиченим і багатим на події : в Дрогобичі з великим успіхом  відбувся перший благодійний бал «Щастя усім — дай Бог» від Лесі Татарської, неабиякий резонанс мав Восьмий Міжнародний фестиваль Бруно Шульца, традиційний засяжний захід, учасниками якого цьогоріч були представники 17 країн Європи, Азії, Америки та гості з Австралії, відновлено  конкурс «Маленька красуня Дрогобича», відбувся  Фестиваль вертепів за участі 27 колективів вертепів з усіх куточків Західного реґіону…

Ці події закарбувалися у пам’яті кожного, хто був причетний як до організації або ж став безпосереднім  учасником. Однак найкращий спосіб назавжди запам’ятати ті чи інші події — це зафіксувати  їх на світлинах.

Цьогоріч, уже вдруге, з ініціативи міського голови Дрогобича, було видано календар  на 2019 рік зі світлинами пам’ятних подій у Дрогобичі  2018 року.

Як і торік організацією та підготовкою випуску календаря займалися начальник організаційного відділу міської ради  Ірина Кушнір та знаний журналіст і  фотомистець  Ігор Фецяк.

Всі важливі події на світлинах у календарі подано у хронологічній послідовності.

Також цьогоріч у Дрогобичі за ініціативи відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту (начальник Леся Пашко) видано ще один календар , Він присвячений  «Маленька красуня Дрогобича-2018» .

На третьому календарі, який розробили у Дрогобичі прийдешній  рік, древній Дрогобич зображений у вигляді земної кулі. Випуском цього календаря – справа рук директора поліграфічної фірми «Швидкодрук» Сергія Новожилова.
26 грудня у Франковій світлиці,  нещодавно відчиненій   Народному домі імені Івана Франка, відбулася презентація трьох  календарів Дрогобича на 2019 рік.

У презентації взяли участь учасниці конкурсу «Маленька красуня Дрогобича», чиї фото вміщено в календарі, їхні батьки, представники реґіональних медій, службовці місцевого самоврядування, керівництво міста, дрогобичани, представники духовенства.

З вітальним словом до присутніх та презентації звернулися   Дрогобицький  міський головаТарас Кучма та  отець Іван Паньків.

«Надзвичайно приємно, що щороку, незважаючи на всі випробування, які несе нам життя, Дрогобич розвивається і кожного року ми можемо показати все більше і більше. Щиро дякую всім, хто працює над розвитком нашого міста, адже без спільної і збалансованої роботи ми б не досягли того, що маємо в результаті», — сказав очільник міста .

Тарас Кучма вручив календарі як маленьким красуням, а відтак і  всім присутнім на презентації учасникам.

Модератором заходу був керівник прес-служби Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній.

Календар зі світлинами пам’ятних подій Дрогобича буде  своєрідною візитівкою  Дрогобича на міжнародних зустрічах, місцевих заходах та подіях. Його отримуватимуть іноземні партнери, гості міста та міщани, які активно долучаються до розвою “особливої провінції”.

За інформацією прес-служби Дрогобицької міської ради

Світлини – архів прес-служби міської ради