Як доповіла начальник відділу земельних відносин управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Галина Подоляк, згідно з рішенням, КП «Вододар» отримає дозвіл на розробку проекту землеустрою та виготовлення технічної документації щодо відведення двох земельних ділянок для влаштування бюветів на вулиці Транспортній (500 квадратних метрів) та вулиці Хвильового (300 квадратних метрів).

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, на території Борислава є чимало джерел мінеральної, столової та лікувальної води, дослідження яких ще триває. «Із усіх наявних джерел достатньо вивчено ці два, тож і виникла потреба у їх облаштуванні, – розповів Ігор Романович. – Будівництво джерелень у свою чергу надасть цивілізований доступ мешканцям міста до джерел».

 

«Наш край багатий на різноманітні корисні копалини, але варто надавати увагу і водним ресурсам, які можуть приносити користь у рекреаційній сфері, – говорить на підтримку рішення депутат Руслан Зелінський. – Уже впродовж року працює спеціальна робоча група, яка займається вивченням питання мінеральних вод у Бориславі. Щоб не обтяжувати міський бюджет, було вирішено покласти обов’язки із обслуговування джерел на уже наявне підприємство, яке має  дозволи на спецводокористування, а саме КП «Вододар». Відтак майбутньому, коли вода повністю проявить  свої унікальні можливості, буде створено спеціальне комунальне підприємство, яке займатиметься виключно мінеральними водами».

 

«Я дуже вдячний усім, хто долучився до роботи, результати якої видно уже сьогодні і яку збираємось продовжувати, – зауважив депутат Ярослав Струс, голова депутатської комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища. – За підтримки міського голови до нашої команди долучились гідрогеологи та інші спеціалісти, чимало допомоги отримали від нашого депутатського корпусу, начальника відділу економіки Лева Попеля. Вважаю, що продовження руху у напрямку розвитку та популяризації мінеральних джерел Борислава дозволить створити тут конкурентоспроможний туристично-рекреаційний сектор».

Інформація пресової служби Бориславської міської ради