Учасники яскравого дійства від найменших, тих, хто ще й року не займається в Школі, й найстарші, уже справді досвідчені, майже фахові танцівники.

IMG_6113

IMG_6115

IMG_6125

IMG_6159

Маленькі виглядали дійсно найцікавіше, так старалися показати, чого вже навчилися, а ще не менш цікаво було спостерігати. як допомагала їм улюблена наставниця Леся Калічак.

IMG_6298

IMG_6300

Керівничка народного ансамблю бального танцю й школи “Оксамит привітала всіх присутніх з Новим роком й передовсім побажала достатку. Й у випадку з бальними танцями це надто важливе. Адже ця справа – не  з дешевих, потрібні й костюми (до речі, вражали учасники “Зимового балу” своїм вбранням), й чималі кошти на участь у конкурсах…

IMG_6274

А ще учасники та присутні отримали приємний сюрприз: для них виступили знані професіонали, переможці багатьох конкурсів, чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу з бальних танців,  львів’яни Всеволод Левицький та Вероніка Вербицька.

IMG_6340

IMG_6347

Вела захід Олександра Пашко-Святовська.

IMG_6123

Успішно завершив свій насичений рік славний “Оксамит”.  Небавом, п’ятого січня, розпочнеться в Школі сезон 2019 року. Тож побажаємо й вихованцям, і керівника легкого паркету й нових перемог на конкурсах вітчизняних та міжнародних.

IMG_6138

Світлини Л. Ґольберґа