Сам Порошенко зізнався, що отримав неймовірний заряд емоцій від спілкування зі співвітчизниками й подякував українцям за оптимізм та підтримку.

Фото і відео Президент України оприлюднив на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook.
“Спасибі всім за підтримку і оптимізм, а ще – за ваші чудові посмішки і віру. З прийдешнім  Новим роком!” – написав Петро Порошенко України в повідомленні.
Своєю чергою українці відзначили відзначили, що вперше українці мають такого справді народного Президента.
 “Гарний у нас Президент, народний. Нехай дасть йому Господь  сил, наснаги, твердости характеру, розуму та  міцного здоров’я для продовження великої справи – побудови міцної, незалежної, багатої України. Йому це вдасться”;
“Мариночка Порошенко втомлена, але сильна. Супер перша  Пані України!!!”;
“Пані Марина і Ви, пане Президенте, – надзвичайно гармонійна пара. Бережіть одне одного. Щастя вашій родині і нашій України”; “Дякуємо Вам, пане Президент! Щиро вдячні за все, що Ви робите. З повагою, переселенці з Луганська”; “Обрыдалась, говорят, не сотвори себе кумира, Порошенко мой кумир,таких президентов у нас не было, и как хочется тоже просто пожать этому Человечищу руку”; “Дякую Вам, Пане Президенте, за все, що Ви робите для країни! Торік  було багато перемог, тепер Вам бажаю перемоги на виборах!!!”; “Пороху, тримайся! Ми голосуємо за тебе!!!!” – пишуть на сторінці  Глави Української держави.
Переклад – інтернет-ґазета “Майдан”.