Першим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став екс-міністр екології та природних ресурсів України, правник Ігор Шевченко, який подав документи в Центральну виборчу комісію в перший день передвиборчої кампанії – 31 грудня.

Також  останнього дня  2018 року документи до ЦВК подав правозахисник та економіст з Броварів Володимир Ратуш. За його словами, з великими політичними силами він не пов’язаний, проте у минулому був членом партії “Народно-трудовий союз українців”.

Вранці третього січня документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах Президента України подав лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Каплін.

Четвертим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став Валентин Наливайченко. За його кандидатуру третього січня одностайно проголосували делегати з’їзду партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”. Відтак він одразу подав документи до Центральної виборчої комісії та пройшов реєстрацію.

Також третього січня подав у ЦВК документи голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Львівський міський голова та лідер партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий останнім третього січня подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах Президента України.

Тож   на вечір третього  січня вже шість громадян  подали до ЦВК для реєстрації кандидатами у Президенти.

Документи у ЦВК можна подавати до третього лютого 2019 року. Одночасно необхідно внести грошову заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень. Реєстрація усіх кандидатів у Президенти буде триватиме до восьмого лютого.