Як зазначили в прес-службі, програмою візиту на п’яте  січня передбачено зустріч Голови Верховної Ради Андрія Парубія і Президента Порошенка з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом, відвідання Вселенського патріархату та зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм.

Учасники делегації візьмуть участь у церемонії підписання Томосу Вселенським патріархом Варфоломієм та у молитві у Патріаршому храмі Святого Георгія. Після завершення процедури підписання Томосу пролунають  заяви Вселенського патріарха Варфоломія, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Президента Порошенка.

Згідно з програмою, шостого січня члени української делегації візьмуть участь у церемонії вручення Томосу, божественній літургії (спільно відправленій Вселенським патріархом Варфоломієм і Митрополитом Епіфанієм), у церемонії освячення води у затоці Золотий ріг.

Члени делегації також відвідають могилу українського політичного й громадського, дипломата, журналіста, представника в Туреччині  Уряду  УНР  в екзилі Володимира Мурського ( 10.11. 1888, Замарстинів – 19.07.1935, Стамбул)   на католицькому цвинтарі, візьмуть участь у церемонії освячення води в Патріаршому храмі Святого Георгія.
Пригадаймо; 15 грудня 2018 року у Києві в Софійському соборі відбувся Об’єднавчий собор зі створення єдиної Української помісної православної церкви, який обрав її предстоятелем митрополита Епіфанія.

Джерело