Основним мотиватором, який штовхає її на боротьбу, є величезна жага влади. Заради якої вона готова на все, на порушення будь-яких моральних принципів і норм, на будь-яку брехню, на будь-яке лицемірство та підлість.

Але зворотній бік такої жаги влади – це неймовірна жага бути в центрі уваги, слави та поклоніння. А по можливості – увійти в історію в якості героя та бути вписаною в історію буквально.

І ось сьогодні, основний опонент Юлії Тимошенко Петро Порошенко увійшов назавжди в світову історію – його ім’я вписано в Томосі золотими буквами.

Тоді як Тимошенко закарбувала свою фамілію в історії чорними буквами та особистим підписом в договорі, яким продала Україну на безпрецедентно принизливих умовах в усій історії земної цивілізації.

І саме головне – Тимошенко прекрасно це розуміє, тому і рветься так осатаніло до влади буль-якою ціною, щоби утримати під своїм контролем ситуацію та не дати можливості українському суспільству по-справжньому оцінити заслуги зрадниці України.

На рівні збоченої психології ЮТ факт того, що в Томосі тепер навічно записана фамілія Порошенко, я впевнений, що Тимошенко внутрішньо отримала удар, з яким вона вже не дасть собі ради.
Це удар в саму серцевину амбіцій ЮТ.
Це удар по невротичному самолюбству величезної сили.
Це удар, на який у неї абсолютно немає чим відповісти.
Це удар, який повністю трощить ущент будь-які внутрішні мотивації Тимошенко продовжувати боротьбу за владу.
І найголовніше – це удар по всіх психологічних захисних механізмах внутрішніх комплексів і психічних розладів Тимошенко. І тепер вона беззахисна сама перед собою та своїми болючими комплексами.

Беручи до уваги великий досвід роботи з такими проблемами, є дуже велика ймовірність, що ця ситуація кардинально зламає Тимошенко.

Звісно, боротьбу за владу вона  продовжуватиме, але тільки за  інерцією та під впливом інших, але набагато слабших мотиваторів, таких як, наприклад, необхідність виконувати накази з Кремля, зобов’язання перед своїми кредиторами чи необхідність бути в “активній політичній опозиції”, щоб таким чином оберігати себе від кримінальних переслідувань.

Але те, що дух і воля до боротьби зломлені, а разом з ними й залишки людської свідомості/розуму назавжди залишили Юлю Тимошенко – беззаперечно.

Найближчим часом ми побачимо, наскільки мої припущення правильні, точніше – в якій мірі.

П.С. Іронія долі – найближчим часом український народ вибиратиме між двома претендентами, які в багатовіковій історії України знаходяться на абсолютно протилежних полюсах:

  • між світлим полюсом, на якому Порошенко – під керівництвом якого Україна нарешті виборола справжню волю та незалежність на всіх рівнях і впевнено набирає потужну швидкість в майбутнє;
  • і між чорним полюсом, на якому Тимошенко – яка своїми діями продала Україну та кожного українця в боргове рабство і майже скинула Україну в феодальний вік на рівень безправної колонії з паханатською формою правління.

Віктор ФЕДОРОНЧУК

Джерело