До того ж від третього  січня 2019 року введено в дію рахунки за надходженнями для ОТГ лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені у рішеннях про місцеві бюджети на 2018 рік та інформації органів, що контролюють надходження до  бюджету,  отриманою у 2018 році. У подальшому рахунки відкриваються знову  згідно з рішеннями про місцеві бюджети ОТГ на 2019 рік та інформацією органів, що контролюють надходження бюджету, отриманою у 2019 році.

У зв’язку з об’єднанням торік, 2018 року, територіальних громад сіл, селищ, міст, рахунки за надходженнями  відкриті лише для центрів ОТГ, а рахунки, що були відкриті для громад, які увійшли до складу Меденицького ОТГ від третього січня, 2019 закриті. До складу Меденицького ОТГ входять селище Меденичі та села Летня та Опарі.

Ознайомитись із відкритими рахунками для зарахування надходжень до Меденицької об’єднаної територіальної громади можна  в центрі обслуговування платників Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області ( Дрогобич вул. Шевченка, 9).

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області