За словами очільника облради реконструкція пологового відділення Брідської ЦРЛ зараз перебуває на завершальному етапі, за яким відбудеться  введення будівлі в експлуатацію. «Нам вдалося за два роки зробити якісний прорив у реалізації проекту. Думаю, що невдовзі  ми офіційно відкриємо відремонтоване пологове відділення Брідської ЦРЛ», – сказав Олександр Ганущин.

Як наголосив чиновник, він добре оцінює якість виконаних робіт. «Але, крім мене, цю роботу оцінюватимуть і породіллі, які зможуть порівняти умови, котрі були до цього в інших райцентрах, і які будуть зараз у Бродах. Нове сучасне пологове відділення в Бродах не поступатиметься перинатальному центру у Львові», – підкреслив Олександр Ганущин.

Реконструйоване пологове  відділення буде забезпечене сучасним медичним обладнанням, яке дозволить надавати медичні послуги на високому рівні.

Варто зауважити, що в проект реконструкції пологового відділення Бродівської ЦРЛ від  2017 року інвестовано понад 30 млн гривень з обласного, районного, державного (ДФРР) бюджетів.