«У медаку домінують медовий смак і запах – навіть при 35-градусній міцності, – каже Роман Войтків, – який є ініціатором створення першої ліцензованої медоварні в Україні, засновником і директором компанії «Українські медовари». – Медак із горіхом допомагає при проблемах зі шлунком. Із бузиною, липою, м’ятою та мелісою – помічний від бронхіальних хвороб. Є  медак, що зігріває,  – від нежитю, він має вісім складників. У нашій компанії, коли починається осінь, ніхто в аптеку не ходить: при перших симптомах нежитю випивають двічі-тричі  рази по 20 грамів медака».

За словами Романа Войтківа, один з медаків  отримав назву «Дрогобицький»:  до напою додано невелику кількість місцевої дрогобицької солі, що продукується на солевиварювальному заводі  Цей продукт користується попитом у гостей міста

Крім медаків, на медоварні виготовляють медівки, настоянки та бальзами. «Наші продукти – без ГМО,  без консервантів, не пастеризовані», – зауважив Роман Войтків.

Нині  Дрогобич заслужено вважають столицею вітчизняного медоваріння. Медовари з різних регіонів України звертаюся сюди за допомогою і консультаціями.

«Майже всім, хто вперше скуштував наші медові напої, подобається продукція «Українських медоварів» і, як правило, її купують, – зауважив Роман Войтків. – Багато медівок та медаків наші заробітчани везуть за кордон – на подарунки, щоб здивувати своїх роботодавців».